Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ment mar valaki szulni oltari...

Ment mar valaki szulni oltari betegen?

Figyelt kérdés

2 honapja semmitol sem gyogyulok, olyan mintha kimegyek a levegore es visszabetegednek... :(

Arcureggyulladasom van folyamatosan, rettenetes natha is. Kohoges sem mulik. Borzasztoan be van dugulva az orrom is, en ilyet meg nem eltem. Fujnam a bioparoxot, de nem birom a bedugult orromba...

December 18.-an szulok, addig ha nem megyek ki belole, mi lesz velem/velunk?!

A babanak lehet baja? :(

Hat hogy a francba mulasszam el?? Megprobaljak napokig ki sem menni a levegore?


2013. dec. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mandulagyulladással, öklendezésig fajuló köhögéssel szültem, (szerintem a köhögés indította be a szülést 3 héttel korábban) Babának baja nem lett belőle semmi, miután hazamentünk ügyeletet kellett kihívni, adott antibiotikumot, mert már alig éltem.

Orvoshoz menj el, van olyan antibiotikum, amit terhesen is lehet szedni. Hidd el, szükséged lesz minden energiádra! Jobbulást.

2013. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! Szedtem mar antibiotikumot, kicsit javultam tole, de visszaestem.az orvos mar az istennek nem akar adni, pedig lehet tenyleg szukseg lenne ra... :/

A mandulam is ve van gyulladva, en mar nem elek...

Jah, csaszarom lesz....

2013. dec. 1. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, párszor volt már arcüreg gyulladásom. Ugyan nem vagyok anyuka, de ehhez bizony antibiotikum kell, én is azt tudom javasolni amit az előző válaszoló, menj el orvoshoz esetleg egy másikhoz. Használj infralámpát az arcodra, illetve természetes gyógymódnak tudnám ajánlani,hogy éjszaka fekvés előtt melegítsd fel a kispárnád azt tedd az arcodhoz, tegyél zokniba sót, azt is melegítsd fel tartsd a füledhez ha esetleg arra is rá lenne huzodva a gyulladás. Még azt tudom ajánlani, hogy főzz kamilla teát, hajolj fölé egy törölkőzővel minden nap esetleg kétszer és lélegezd be lassan.. Remélem tudtam valamit segíteni
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál bevált mikor nagyon el volt dugulva az orra, hogy hagymát szagoltattam vele.Megindult tőle az orra.

Még a férjem is szagolgatta mikor nathas volt.

A terhességem elején én is voltam nagyon beteg.3 hét volt mire meggyógyultam.Erre kell antibiotikum.Nem tudom gusztusod van-e a hagymateához,de köhögésre nagyon jó!Vagy méz,de orvoshoz menjél,amiket írtam csak antibiotikum mellé,nem helyette ajanlom.

Jobbulást Neked!:)

2013. dec. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el fül-orr-gégészhez? Nekem mikor arc-és homloküregyulladásom volt egy kis gyógyszeres pamaccsal is felnyúlt az orrlyukaimba és ecsetelte, amellett lehet, h jobban eltalálja a gyógyszert. Újszülött mellett én nem szívesen lennék beteg.

11 hkm

2013. dec. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!