Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Került már más is ilyen...

Került már más is ilyen helyzetbe párjával? Megoldás?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam melyik témakörbe írjam végül maradtam itt. Bocs ha hosszú leszek..

Szóval, párommal több mint 3 éve együtt vagyunk, összeköltöztünk, eljegyzett, és van egy másfél éves tervezett babánk!

Terhesség alatt egyértelműen mostam főztem takarítottam, elláttam mindkettőnket. Viszont már akkor sem segített túlságosan, pl. 8 hónaposan a tüzifát én vágtam fel, és hordtam be. Miután megszületett a lányunk, 2 hétig volt tejem, azután elapadt az anyóssal való minden napos veszekedés végett, azóta is mindenért engem hibáztat, megvádolt hogy elloptam a pénzét, jött szó nélkül, és mindent úgy pakolt, ahogy neki jó volt, mindenbe beleszólt. a gyerek ruháit összemosta a konyharuhákkaé stb..szóltam neki szépen, erélyesebben nem értette meg. Rengetegszer kértem párom segítságát ebben, de csak szólt az anyjának, de hiába.

Volt egy időszak év elején, hogy annyira nem csinált párom semmit, nem tette tisztába a kicsit, nem fürdette meg, nem etette meg, nem kelt fel hozzá éjjelente, viszont mégis én voltam a hibás mert nem engedtem,hogy vigye ide meg oda kedve szerint.

Akkroiban annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy mondtam, elköltözök. Akkor eléggé megijedt és változtatott a hozzáállásán. Tartott is egy pár hónapig, viszont most megint kezdődik előről. Szeret minket, ez tény, de semmi segítséget, kedvességet nem kapok tőle.

4.ig dolgozik, délben 1 óra ebédszünettel de mire hazajön nincs más dolga csak leül enni, elszívja a cigijét, és befekszik amíg itthon van. Délután a gyerekkel alig foglalkozik, ha a kicsi nyűgös, 1 perc hiszti után már kiabál vele, meg küldi hozzám.

Tiszta ruhája mindig van, sose jön szemétdombra haza, mégis szemrehányást tesz ha 8-9 ig alszom, mert hogy milyen jó dolgom van, egész nap itthon stb...

Múltkori eset, pizzát sütöttem, szeltem rá a paprikát paradicsomot stb. gépezett. kértem tegye a lányt tisztába..fél óra könyörgés után nekem maradt meg a feladat..mert hogy ez az anyja dolga!

Abban az időszakában mikor megváltozott, és minden jó volt, bevállaltuk a második babát, de megint csak az a helyzet mint első terhességnél..sőt, 5 hónaposan azért már van egy kis hasam, és nem esik a szex annyira jól...megjegyezte ha minden nap lenne, akkor nem veszekedne velem annyit!

Anyósommal ha összeveszek ő rögtön megy panaszkodni páromnak, aki jön hozzám, és velem vitázik, hogy mért vagyok bunkó az anyjával. Most a napokban az anyja elkezdett az én családommal veszekedni, engem lehordani minden lustának stb...szóltam neki, hogy csináljon valamit az anyjával, de még arra se voltképes hogy elolvassa amit nekem írt anyósom..

ezen kivül még nála az összebújás, szeretgetés, egyenlő a szexeléssel...Vélemény? Esetleg volt már így valaki? Mit tanácsoltok ?


2013. dec. 2. 13:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem kellett volna egy év után gyereket vállalni.

A másodikat meg főleg nem.

2013. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jótanácsot nem tudok adni, és a véleményemmel sem vagy kisegítve, de a párod szerintem egy végtelenül önző, csak a saját igényeit szem előtt tartó ember, aki az anyjáról sem vált le ráadásul.

Két választásod van: vagy elfogadod és így éltek, vagy elhagyod. Nem hiszem hofy megváltozik.

2013. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ez nagyon nehéz ügy. Volna hová mennetek? Mert ez az ember egy önző disznó, szerintem egyedül sokkal jobban boldogulnál... Tudom, nem ezt akartad hallani, de azt hiszem, ez az ember nem tud/fog megváltozni. MI lesz a nagyobbal, ha ti benn lesztek a kórházban?
2013. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Persze, lenne hová menni, de eddig igyekeztem megbeszélni vele a dolgokat mert mindig azzal jön,hogy szóljak ha valami gond van...de az utóbbi időben megsértődik, és nem lehet vele beszélni.

Édesanyámnál lesz a kislány, ha kórházban leszünk.

2013. dec. 2. 13:55
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy ennek jó vége nem lesz.Ha magától nem érzi a párod a dolognak a súlyát,megváltoztatni nem tudod.Az hogy megint babát vársz nem változtat semmin.Jobb ha beletörődsz a sorsodba,ha nem tudsz akkor meg sajnos elfognak válni útjaitok.
2013. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hová mennetek,akkor én elmennék.Ez jó figyelmeztető lenne.Ha így sem tér észhez akkor sajnos csak magadra számíthatsz.De lehet hogy egyedül boldogabb lennél!
2013. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyóssal hogyhogy ilyen szoros a kapcsolat? Csak nem együtt éltek vele? Lehet, hogy az is egy megoldás lenne, hogy elköltözni...
2013. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az "együtt " kicsit túlzás, de egy nagy lakásban élünk mi hárman meg külön anyós. külön bejárt, külön teljesen minden még a háztartás is, és ahhoz hogy ki tudjon menni fürdőbe vagy udvarra akár, még csak véletlenül sem kell hozzánk bejönni. ezért sem értem miért kell napi 5 ször berontani hozzánk.
2013. dec. 2. 14:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj, hogy anyósod túl közel van, és ezen nem tudsz változtatni. Mint ahogy a párod hozzáállásán sem nagyon tudsz változtatni. Neki így kényelmes, az anyja is a pártját fogja, meg gondolom adja alá a lovat. Neked ebben a felállásban sajnos nem sok szavad lesz.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, vagy eltűröd, vagy elköltözöl. Szerintem kicsit rendbe jönne a lelked, ha az utóbbit választanád, és talán a drága párod is észbe kapna. Talán...

2013. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így van. Anyós igyekszik engem befeketíteni a hátam mögött, csak azért mert nem iránythat engem is mint a fiát(valamilyen szinten). Már 2 hete nem szólunk anyósommal egymáshoz, még csak köszönni se köszönünk, az unokájához be sem jön, utcán a kislány köszön neki, egymás mellett megyünk néha el, de rá se néz. És anyós nem képes megemészteni hogy nem úgy hajlok, mint a gyerekei, hisz őket az orruknál fogva vezeti.
2013. dec. 2. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!