Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetes terhes kortól...

Ki hány hetes terhes kortól kezdett el vásárolni, rendezni a ruhákat kis ágyat stb?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki hány hetesen kezdett el vásárolni a picurjának és mikor lett kompletten kész a kiságya és a kisszobája?

20+2htk :)


2013. dec. 4. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Én is 20+2-n vagyok ma :) Mi most szereljük a kiságyát,már kifestettük a szobáját.A babaholmikat még akkor elkezdtük beszerezni,mikor eldöntöttük,hogy jöhet a baba.Minden hónapban egy új dolgot,így nem volt olyan megterhelő anyagilag.Persze semleges színben és kevés helyet foglaló dolgokat: pl. pelenkázótáska,kenguru,légzésfigyelő stb.

Most,hogy tudjuk a nemét már vettünk neki ruhákat is és már a fali dekorációt tervezzük.Még sajnos jó pár dolog hiányzik,de nem egyben akartuk megvenni,mert úgy nagyon sokba került volna.Figyelem folyamatosan az akciókat,azzal is spórolunk.

2013. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

30. hétig dolgoztam, addig csak 1-2 beleszeretős apróságot vettünk.

Utána vásároltunk, szereltünk, mostam-vasaltam.

2013. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nekünk nem sok mindent kell venni mert testvéreimtől elég sok mindent kapunk. mi januártól akarunk el kezdeni össze szedni mindent hogy mit kell venni és mi az ami meg van! Milyen nemű babátok lesz?

Nekünk kislány a pocak lakónk :)

2013. dec. 4. 11:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiunk lesz :) Tudjátok már a nevét? (első vagyok)
2013. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én talán a 12. hét után kezdtem el neki venni dolgokat.Először csak kis mamuszt mertem.Aztán anyukám lebukott,hogy ő már egy stóc babaruhát vett neki,így én is elkezdtem vásárolni.26. hétben vagyunk,pár hete jött meg a kiságy,komód,összerakva a helyén van, kisruhákból szinte minden van 62es méretig,nagyobból is van már jópár ,mind kimosva,elrakva.Babakocsiért ma megyünk és már egy csomag pelus is van.Már csak fürdető,olaj,sampon ,ilyesmi kell, az ágyneműje,de ezeken kívül minden megvan,ja kivétel az elektromos cuccok,mert azt később vesszük meg a garancia miatt.

Nem nagy pocakkal hóban akartam mindenért futni,orvoshoz is sokat kell járnom ,így inkább mindent beszereztünk előbb.

2013. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen már 2 éve le lett tárgyalva hogy mi lesz a babánk neve ha fia ha lány :) mert nekünk 2 évre sikerült a picur. Emília lesz :) nektek ?
2013. dec. 4. 11:57
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én áprilisra várom. Mivel már van nagytesó, csak pár dolgot kell vennünk. Szerintem februárban elkezdek betárazni pelusból, popsikrémből, meg egyéb babápolási dolgokból. Kell venni új cumikat, ágyneműt...stb. Az ágyikót csak márciusban rakjuk be a helyére:)
2013. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Elsonel 7 most pedig 5 hetesen. Nem vagyunk babonasak.
2013. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Mi 21hetessek vagyunk,első baba lesz.Sajna eddig nem mutatta meg magát a kicsikenk.Így még nincs semmink.Amit eddig vettem az pár maci,egy krémszínű papucs :) Azért nyitott szemmel járok
2013. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Èn azt mondtam a 8 hónapig semmi nem jön a lakàsba, most 13 hetes vagyok
2013. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!