Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2,4 x 2,3 mm-es petezsák 4...

2,4 x 2,3 mm-es petezsák 4 hetes terhességnél normális? Ugye az orvos nem tud összekeverni egy petezsákot valami mással?

Figyelt kérdés

4 nappal előtte 1,7 x 1,0 mm-es volt.

Tesztjeim még negatívak, bár egy-kettő halvány csíkos már lett, de nem egyértelműek. Vérvételre nem küldött el. Teljesen bizonytalan vagyok. :(


2013. dec. 4. 20:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Digitális tesztet persze most sem tudtam venni, így maradnak a hagyományos tesztek. Remélem lesz baba. Azért amíg a teszt nem mutatja nem vagyok nyugodt, de reménykedem nem nézte félre az orvos. Tüneteim vannak azért, érzékeny mellbimbók, alhasi feszülés-szurkálás. Reggel csinálok újabb tesztet.
2013. dec. 5. 19:24
 12/17 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: Teszt még negatív. 22-23.-ai együttlétből foganhatott, csak azt nem értem, hogy akkor 29.-én már hogy láthatta az orvos? Ráadásul még nő is... Méret alapján most kellene majd 4 hetesnek lenni, lehet korán teszteltem? 14 nap telt el az együttlét óta, 2-3 napon belül pozitív tesztnek kell lennie ugye?
2013. dec. 7. 10:28
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett veled?

2013. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szia! Szerdán voltam orvosnál, 2,9 mm-es petezsákot mondott, meg hogy már 12 mm-es a nyálkahártyám. Még akkor sem volt pozitív tesztem, és már egy ideje nem is próbálkoztam újabb teszteléssel, belefáradtam. Szerintem azok a tesztek, amin látni véltem valamit csak száradási csíkok voltak. :( Szerdán lenne esedékes a menstruációm, szerintem meg is fog jönni, hiszen ha terhes lennék már látnom kellett volna az egyértelmű második csíkot. Nem tudom mit láthatott az orvos, de valószínűleg nem a babókámat. Nagyon szomorú vagyok. :(
2013. dec. 15. 19:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett Veled. Nagyon érdekelne, mert én sem tudom mit látott a doki az ultrahangon. Előre is köszi!
2015. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia! Nem tudom akkor tényleg baba volt-e, de megjött utána. Azóta sem estem teherbe, de halvány csíkos tesztem volt pár ciklusban. Most volt a második inszeminációnk, egy hét múlva kiderül sikerült-e, de én már nem bízok ebben. Rengeteg kivizsgáláson voltunk, de eddig semmit sem találtak.

Nálad mi a helyzet?

2015. szept. 18. 05:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, de csak most láttam, hogy akkor írtál. Nem lett baba nekem sem, és mi is két éve próbálkozunk, de több sikertelenség volt már (missed ab, méhen kívüli), sajnos, de nincs még azóta sem babó. Neked mi lett az inszem? Remélem már szépen növekszik a pocakod azóta! :-) Mi is túl vagyunk már sok kivizsgáláson, azt hiszem lassan nálunk is eljön ez az időszak, de azért még reménykedek egy spontán, egészséges terhességben.
2016. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!