Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció után vagyok 5nappal...

Ovuláció után vagyok 5nappal és a bal oldali petefészeknél érzek szúrást azóta is. Szeretnénk babát, probálkozunk is. Nagyon minimális fehér folyás van de szinte jelentéktelen. Szerintetek ez mit jelent? Baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ovuláció után 5 nappal nincs még semmilyen terhességi tünet, mert még a beágyazódás sem történhetett meg.


Viszont az kérdéses, hogy be tudtad-e lőni jól az ovulációt. Lehet hogy most van.

2013. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Viszont az ovulációs átlátszó folyás stb már 30-án megvolt...szóval úgy gondolom, hogy már túl vagyok az ovuláción,7nap és menstruálok, ilyenkor már nem szokott szúrni és nem érzek semmi extrát. most viszont más....
2013. dec. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!