Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hetes terhes vagyok!...

6. hetes terhes vagyok! éjszaka amikor fordultam át vagy háromszor belenyilalt a hasamba! Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én is 6 hetes vagyok!igen normàlis,mert most csinàl helyet magànak a picid!
2008. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen normális! Nyúlnak a méhtartó szalagok, és helyváltoztatás hatására fáj. Nekem az eljeén akkor is fájt, ha hosszabb ideig ültem és hirtelen felálltam.
2008. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkoe ez már azt is jelentheti,hogy jó helyen van,mert még dokihoz nem voltam,és nagyon félek,hogy méhen kívüli lesz!
2008. júl. 12. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:

én vagyok az elsö hozzàszolo!én sem voltam dokinàl,de reméljük jo helyen van!!!!

én még nem megyek,csak 2.3 hét mulva,mert addig sokminden történhet(vetélés)

de ha akarsz te nyugodtan mehetsz màr!!!!!!!!!!!

2008. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló! Szerintem is normális és nekem is azt mondták, hogy a méhtartó szalagok, izmok nyúlnak. Nekem most is többször van ilyen 25 hetesen és gondolom lesz is, míg növekszik a baba és vele együtt a méh.
2008. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!