Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 5. hétben mit jelent ha...

Az 5. hétben mit jelent ha néha gyengén beleszurkál a petefészkem környékén? Nem erős, nem gyakran, de mégis érzem. Lehet a méhszalagok nyúlása, és a méh tágulása miatt? Vagy ez még korai?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mit jelent, azt pontosan nem tudom, de minden rendben van, ez természetes ilyenkor. A mindjárt megjön érzés is az, sőt, az meg is lesz a 10. hétig is. :)
2009. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ!
2009. nov. 23. 07:44
 3/5 anonim válasza:
En 6 hetes leszek szerdan, nekem is neha belenyilalik hol jobb, hol bal oldalamon, de egyaltalan nem faj, csak erzem. Szerintem ez normalis. Akkor van baj, ha erosen faj
2009. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is. Ti hogy álltok a hányingerrel és a mellekkel? Olyan gyenge émelygés érzésem van, melleim kezdenek fájdogálni, szagokat érzem egyre jobban. Ti?
2009. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, én pont ugyan igy vagyok jelenleg.
2009. nov. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!