Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ki van irva dec 31-re?...

Valaki ki van irva dec 31-re? Hogy vagytok? Leszalt mar a hasatok? Joslo szokott lenni?

Figyelt kérdés

kisfiu kislany?nekem azt mondta a dokim tul hosszu a koldok zsinor es meg nem fordult be a fiam es ha nem fog akkor csaszar lesz amitol nagyon felek!

Savatok van,engem annyira kinoz mar reg ota hogy nagyon a rennie tabi sem hasznal,ti mit tesztek ellene?


2009. nov. 23. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

Én december 30-ra vok kiirva elég jol birom még bár már alig várom h vége legyen:).A hasam még nem szállt le josloim már vannak de még nem vészes.Az enyém már rég befordult szerencsére.A sav ellen pedig 1-2 korty vizet szoktam inni nekem az beválik.Kitartás már nincs sok hátra!

2009. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.én is dec.30 ra vagyok kiirva.hát én sajnos fekszek sokat,mert kinyilt a méhszáj.amugy jol vagyok.kisfiu lesz,már nagyon várjuk.savam nincs,étvágyom az nagyon nagy,eleje ota.a baba befordult a 28.-ik héttöl már.kellemes babavárást.
2009. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 31-re vagyok kiírva. Még nem szállt le a hasam, mert alig kapok levegőt néha. Jósló kb. 1 hete volt először, lehet butaság, de azóta jobban vigyázok, hogy ne terheljem magam, mert még igazán nem szeretnék megszülni.Ha savam van, akkor eszek egy kicsit és többnyire elmúlik. Nekem már a kezdetektől fej fekvésű és most már teljesen behelyezkedett, már nagyon feszíti is a medencémet, szemérem csontomat. Neked vannak jóslók? Hogy alszol? (nekem az a kriminális....)
2009. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!ÉN december27-re vagyok kiirva de azért irnék ha nem gáz.KIslányunk lesz.Már NAGYON várjuk!Magas lett a vérnyomásom 1 hete,úgyhogy gyógyszert kell szednem és mérnem napi 3-szor.Egyre nehezebben birom már.Nekem már a 29.héttől bevan fordulva.Nagyon nyomja mindenemet.Már a szeméremcsontom is fáj.Az alvás elég türhető.2-szer kelek fel wc-re éjjel.Viszont vizesedik a bokám.21.héttől megrövidült a méhnyakam.most 1 ujjnyira nyitva vagyok.ugyhogy pihizem amennyit lehet.Joslóm 1 hete volt először.Ahasam lejebb ment,de még nem eléggé mert elég nehezen veszem a levegőt.Nekem is sokat ég a gyomrom.Tejet iszom az bevált.Boldog babavárást!!!35 km
2009. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szintén szilveszteri lennék, de egy héttel előbbre jósolta a doki a múltkori vizsgálat alapján.

fiú lesz és a 27. heti uh-n is be volt fordulva, azóta szerencsére nem forgott vissza. csak fejjel lefelé pörög-forog. :)

sav nekem nincs, a szeméremcsontom fáj nagyon, főleg az éjszakai fordulásnál, és ha röhögtetnek, na akkor nagyon.

jóslóm még nem tudom volt-e, mostanság néha olyan érzetem volt, mint amikor megjön, de az szerintem nem jósló volt.

2009. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi boldog babavarast nektek is es babazast majd!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!