Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 2 vetelesem, most 32...

Volt 2 vetelesem, most 32 hetes terhes vagyok es a "orvos"azt mondta 36. hetig szedjek aspirint, mar kb.1honapja szedem. Masnak is az aspirint ajanlotta a doki?

Figyelt kérdés
angliaban elek es itt nem igazan vesznek komolyan semilyen betegseget,nemhogy vetelest es aspirint kell szednem mert h a babahoz jobban elmegy a taplalek.nem artalmas a babanak??mert rakerdeztem a "dokinal"es annyit mondott ha artalmas lenne nem irna fel es h nem eros a gyogyszer.szerintetek?tapasztalat???valaki?
2013. dec. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Aszpirint általában véralvadási gondok miatt ajánlanak. Neked is ez van? Amúgy nagyon jó olvasni a soraidat. Nekem is két vetélés van a hátam mögött és őszintén bízom abban, hogy harmadjára sikerülhet!

Gratulálok a babához! :)

2013. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 terhessegem volt angliaban ebbol 1 missedab es nem kellett aspirint szednem a kovetkezo babanal.en meg ilyenrol nem hallottam, na de itt barmi megtortenhet :D amugy paracetamolt adnak mindenre :P azt hiszik az valami csodaszer
2013. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat az en betegsegem eleg komolyan veszik, de teny, hogy nincs 1000 vizsgalat mint otthon. Az Aspirinrol ezt talaltam: [link]
2013. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt fogamzásgátlásra ajánlották... (bocsi, kihagyhatatlan volt). Nincs itthon egy orvos ismerős (szülőknek, barátoknak), akit felhívhatnál? Nekem egy hónapig kellett semmicillint szednem, ezen is zizegett mindenki. Hátha információ értékű voltam...
2013. dec. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!