Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többször is voltam már orvosná...

Többször is voltam már orvosnál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok. Már többször is panaszoltam a nőgyógyászomnak és a háziorvosomnak is, hogy néha olyan görcseim vannak mintha meg akarna jönni, vagy mintha hasmenésem lenne, de egyik sem történik meg, csak görcsöl a hasam. Vannak napok amikor 1szer 2szer hányok, de van amikor egész nap. Tegnap voltam ultrahangon ott mindent rendben találtak, de én félek nem tudom mit tegyek.

2013. szept. 17. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
MagneB6-ot nem adtak? Azt szerintem szokták adni kismamáknak.Izomlazító, oldja a görcsöket. Valamelyik nőgyógyász szülés előtt egy-két héttel abba is hagyatja, hogy könnyen észrevehető legyen, ha beindul a szülés és jönnek a fájdalmak. Kérdezz rá, ne vedd be magadtól, de csodálom, hogy ezt nem ajánlották fel.
2013. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Én napi 4 szem magnesii citricit szedek, ami 2000 mg-ot jelent. Ha egy szem is kimarad, nagyon begörcsölök. Nem adott magnéziunot? Kellene pedig szedned. A magnesii citrici vény nélkül is kapható és ez a legjobb.
2013. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magnézium, minél előbb! Csodálom, ha nem mondták!
2013. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
velem a 22. héttől szedeti a doki a magnerotot, előtte nekem is menstruációs görcseim voltak, vagy hasonlóak.
2013. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is meg akar jönni érzés van és szurkál is.Az orvos szerint minden rendben,a méhszájam zárt.

Ha nálad is minden rendben van,szedj magnéziumot és pihenj amennyit csak tudsz. Minden rendben lesz.

2013. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az én orvosom már tanácsolt mindenfélét, de erről, hogy szedjek Magne-B6-ot szó sem esett...lehet, hogy az orvosom egy nagy barom, vagy simán csak le sz*rja amit mondok neki.
2013. szept. 17. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor érzed ezeket a szurkálásokat vegyél be egyet és pihenj le.Az segíteni fog.
2013. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz.
2013. szept. 18. 06:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a terhesség elejétől javasolta az orvosom a MagneB6-ot. Szerintem Neked is segíteni fog, de azért kérdezz rá a dokira.
2013. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál ő azt tanácsolta nekem, hogy szedjek Béres B6 vitamint és Béres C vitamint és Béres cseppet is.

Szerintetek ez így jó?

2013. szept. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!