Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig egyformán erősen kell...

Mindig egyformán erősen kell érezni a terhes tüneteket?

Figyelt kérdés
Nekem egyenlőre csak cicifájás van, néha hányinger, inkább reggel és este, de a cicifájás hol erősebb hol gyengébb. Ez normális??Nem kell neki mindig egyformán fájni??(5 hetes vagyok)
2013. dec. 9. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem gépek vagyunk.
2013. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem dehogy
2013. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem is az ötödik héten csak cicifájás volt, és enyhe fáradtság, na majd utána indult az émelygés, székrekedés, gyomorégés..de az sem mindennap, voltak napok amikor abszolute semmi. most töltjük lassan a 13.hetet,már szinte teljesen elmúlt minden tünet,kivéve a cicifájás, az még most is brutál. Boldog babavárást:)
2013. dec. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell, hogy minden nap egyforma legyen. Én 10. hetes vagyok és van olyan nap mikor semmi bajom, de van olyan is, hogy már akkor hányingerem van ha lépek egyet. Szóval minden nap más!!
2013. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!