Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák hogy érzitek...

35 hetes kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Meglepő de egészen jól :) A szeméremcsontom fáj, de nem elviselhetetlen, más bajom igazából nincsen.

Holnap lesz az első CTG-m :)

2013. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól :) Első babóca :) már picit kevesebbet mocorog,fejvégű fekvésben van.A fenekét mindig a gyomromnál tolja ki,az már eléggé kellemetlen,de imádom :) Lábaival befelé rúgdos,ilyenkor erős nyilalást érzek a végbelemnél.Szokott már folydogálni az előtejem,szinte minden nap érzek jósló fájásokat.Van,hogy csak egyet,de van hogy 2-3 is egy nap.Fél óránál többet nem igazán tudok állni/sétálni,mert akkor fáj a hátam meg a lábam. +13 kg-t cipelek,nem egyszerű már azért.Fogalmam sincs,hogy hova ment ez a 13 kg,mert csak a hasam nagy :D Combomon stb nem érzek változást.Sokszor belustulok,nem nagyon tudom magam rávenni a házimunkára,de ha sikerül,akkor bele lendülök mint a gép :D Már mosom vasalom a a babacuccokat,ennyi hiányzik.Jövőhéten megyek az első NST-re és jövőhéten kezdem el inni a teát + szedni a homeós bogyókat.

És te hogy vagy kérdező? :)

2013. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Eleg turhetoen az elmult ket-harom hethez kepest :)

Nagyon nagy a keszulodesi lazz:D Kimostam, kivasaltam a babaruhakat. A tegnap keszitettem ossze a korhazi csomagot. Az alvas is jobb mint egy par hettel ezelott, a babam is hagy aludni. Sokat mocorog, nem olyan sokat rug mint eddig.

2013. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam második bébi, és el kell mondjam, hogy sokkal rosszabbul viselem, mint az első várandósságomat. Hatalmas a hasam, nagy babára számítunk. Minden értékem jó, de az utóbbi egy héten elkezdtem vizesedni, és sajna sokat híztam - már 20 kg-t. Nekem érdekes módon a belső combom fáj, egészen fent, és néha a derekam. Keményedések vannak, néha egészen komolyak (elsőnél nem voltak). Én ma kezdem el összekészíteni a kórházi csomagot:) Hol fogtok szülni, és mikorra vagytok kiírva?

2013. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Mi jan 15re vagyunk kiírva és Debrecenbe fogok szülni.

Te? :)

2013. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!