Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion D400 hüvelykúptól vízes...

Klion D400 hüvelykúptól vízes folyás? Most megijedtem egy kicsit! 16 hetes km

Figyelt kérdés
5 napja használom a kúpot, folyásra írta fel a doki, első nap csípett, de nem jött semmi. Most két napja vízes folyásom van. Ez ettől lehet? Először megijedtem, hogy magzatvíz szivárog, de remélem nem
2013. dec. 10. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szia igaz én klion d100 at kaptam de nekem is volt tőle folyásom sőt a 10. nap után másnap vér is jött nagyon meg ijedtem és szaladtunk az ügyeletre és ki derült hogy a kúp fel marta a hüvelyem annyira ki csípte. ez 13 hetesen volt. most 21 hetes a pocak lakó.
2013. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kúp miatt van ez a folyás valószínűleg. Addig, amíg használod, addig ürülni fog valamennyi a tablettából.

Viszont az tény, hogy a kúpok, hüvelytabletták igen csak ki tudják nyírni a hüvely nyálkahártyáját, amitől felmaródás lesz, esetleg vérzés is, ahogyan az első válaszoló is megtapasztalta. Mert azért a hüvely nyálkahártyája egy elég érzékeny része a női testnek.

2013. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok mondjuk mire el használtam az összes szemet majdnem 15 hetes voltam de egy vetélés után ez nagyon meg ijesztett minket és pokol volt az a pár nap míg el mult a vérezgetés. de szerencsére minden rendben volt csak hát én így jártam ezzel a hüvely kúppal.
2013. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!