Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap reggel barnázás, este...

Tegnap reggel barnázás, este enyhe görcs és derékfájdalom? Ma sárgás folyás és görcsölget néha a hasam?

Figyelt kérdés
Még tegnap du bementem a kórházba h nézzenek meg. Azt mondták normál terhességnek látják,nem utal semmi vetélésre. Én mégis nagyon nyugtalan vagyok. Szerdàn van időpontom dokihoz,addig megőrülök...ma vagyok 7+2. Esetleg màsnak is volt ilyenkor folyása és görcsei ès minden rendben volt?
2013. dec. 9. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
folyásom és enyhe görcseim még most is vannak 13 hetesen..egyenlőre semmi gond
2013. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos igy nem tudok biztosat mondani. de nem most van veletlen a 2. kimaradt mensid idopontja? ha a korhazban azt mondtak nincs gond akkor probalj megnyugodni es pihenni mert az idegeskedessel artasz a legtobbet a babadnak.
2013. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg pénteken lenne esedékes a mensim ha nem lennék terhes...
2013. dec. 9. 15:03
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én a 9.héten elkezdtem vérezni. Azonnal rohantam a dokimhoz, aki mondott meleget és hideget is. Az mondta van egy kis vérzés bár ez a babát abszolút nem zavarta, ficánkolt és erős volt a szívhangja is. Azt is mondta, hogy mivel ilyen fiatal a terhesség nem tehetek semmit 50-50% esélyeim vannak. Szigorú fekvés (ami nem újdonság mert az 5.héten is véreztem és azóta fekszem)és szedjem tovább az utrogestant. Most voltunk 10 hetesek voltunk dokinál, a bab jól van én barnázok, de azt mondta lassan ez is elmúlik. A görcsök még nem elviselhetetlenek és nincs darabos véres folyásod ne lehet gond, legalábbis nekem ezt mondták. Szigorú fekvés, utrogestan és hetente ellenőrzés. Várjuk, hogy kialakuljon a méhlepény. Remélem jól lesztek és ne idegeskedj, mert ezzel csak ártasz. Írd meg mi lesz
2013. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!