Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MI a teendő most? Jó nőgyógyász?

MI a teendő most? Jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés
elmaradt a menzesz, a terhességi teszt pozitív lett, a neten mindenhol azt írják a 6.hét előtt nem érdemes dokihoz fordulni, szombathelyi nőgyógyászok közül kit ajánlotok ?? érdemes inkább privát dokihoz járni ? vagy a rendes normál rendelés is ,,megbízható,, ??? mikor vannak rendelések ??? beutaló köteles ???

2013. dec. 10. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kell beutaló. Most még mehetsz sztk rendelésre igy elsöre de ha van rá keret jobb a privát késöbb. 6. hét után menj el sztk-ba ott megállapitják hogy midnnen ok-e. addig kérdezösködj ismereösöktöl kit tudnak ajánlani, vagy majd a védönöt kérdezd meg. Biztos van olyan nö ismerösöd aki már szült kérdezz ki mindnekit hogy kit ajánlana.
2013. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszodat :) igen én is gondoltam rá hogy megkérdem egy olyan személytől aki már túlesett mindenen, de egyenlőre nem mondanám el senkinek a környezetemben, mert sztem nem biztos hogy nem kotyognák ki, és akkor ezzel lelőnék a meglepetést, karácsonykor szeretnénk elmondani a családnak ... valami hasonlóra gondoltunk mi is hogy először egy normál rendelés és után egy fogadott orvos, kérdés hogy az ember megtudja e fizetni ezeket a ,,durva,, privát árakat.
2013. dec. 10. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem vagyok szombathelyi, de én egyszer voltam sztk-ba, annyi elég is volt! Inkább jártam privát dokihoz mind3 terhességem alatt és már az első pillanattól kezdve. Havonta kilehet bírni azt az összeget és akkor tudod, hogy tényleg van foglalkozva veled. Én am a második mensi kimaradást is megvártam és akkor mentem dokihoz. 8 hetes, akkor is elég. Kellemes babavárást! :)
2013. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem kell elmondanod hogy babát vársz és azért kérdezed. Mint tudjuk a nöknek azon kibül is kell nögyógyászhoz járni. elég szomaorú ha eddig nem tettél igy föleg a teherbesésé elött....

Évenkénti rkszürés erösen ajánlott. Amugy 2 hét mulva karácsony tehát nem kell már sokáig titkolóznod.

2013. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kell negatív dolgot levonni egyszerre, egy szóval sem írtam hogy hova jártam eddig nőgyógyászhoz, nem vagyok vele megelégedve ennyi az egész ! Azét kérdeztem véleményt mert a jelek szerint sűrűsödni fog a ,,látogatás,, és olyan helyre szeretnék járni ahol normális a doki. Csak olyan hozzászólást várok ami segítő, építő jellegű ...nem pedig kombinál kérdezés nélkül ! KÖSZÖNÖM
2013. dec. 10. 12:08
 6/8 A kérdező kommentje:
előző hozzászóló köszönöm szépen :D megpróbálkozom a sztk.val , olvastam hogy ott is rendel pár doki akinek privát rendelése is van...és akkor akár át is rakhat privibe majd ha színpatikus lesz :)
2013. dec. 10. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim közül többen Varga Kornélhoz járnak, és nagyon dicsérik, de az egyik rokonom szerint az utóbbi időben megváltozott, és nem jó irányba. Az ismerőseim közül többen még Németh Leventét dicsérik.
2013. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szhelyi,de most Németh Leventéhez járok.Ezelőtt más volt az orvosom cellben,de vele nem voltam megelégedve.A Németh doktorról csak jókat tudok mondani
2013. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!