Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezekkel a tünetekkel kell...

Ezekkel a tünetekkel kell orvoshoz fordulni? 32 hkm

Figyelt kérdés
Tegnap óta nagyon sokat keményedek. Tegnap 5,ma eddig 4 magerotot vettem be. Ma szinte csak feküdtem,de közben is volt néhány. Ha megmozdulok,felállok,jövök-megyek pár percet egyből olyan a hasam,mint a kő és nagyon nehéznek érzem. Szerintetek ezzel érdemes zargatnom a dokimat,vagy csak front lehet? Ti mit tennétek?
2013. dec. 10. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Még elég korai, keresd fel a dokidat. Nem normális.
2013. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az orvost és megkérdezném,hogy mi a teendő!Sőt,már tegnap megtettem volna!
2013. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sokaknak van már ekmnényedés iylenkor, de azért abiztonság kedvéért kérdezz rá az orvosodnál ö mit ajánl ilyen esetbne. Eyik ismerösmnek másodszorra ikrek lettek és kb a 15. héttöl durván keményedett, pihenni nem tudott mivel ott volt a másfél éves és alig volt segitsége. Mindenki nagyon aggódott hogy mi lesz az ikrekkel, ö nem akart korházba menni nem is ment mert a nagyot nem akarta hetekre otthagyni, pedig az orvosa nagyon be akarta fektetni. Végül a 38. héten születtek meg a babák mindkettö 3,5 kg-mal. Na én azóta azt mondom ha nála nem volt gond akkor másnál még kisebb az esély rá. De persze nem árt az óvatossaág. Én sok kismamáról tudok akiknek ilynekor már simán voltak keményedések.
2013. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A keményedés tudom,hogy normális,eddig is szokott,csak nem ennyire sokat. De szerintem bemegyek,mert a tisztaságimon rózsaszínesnek látom a folyásomat. Bár amikor megtörlöm magam,akkor rendes színű... Nem tudom mi lehet.
2013. dec. 10. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

1 óra alatt 3 keménykedés még nomrális,4 már intő jel!! Ha rózsaszínes folyás is volt,még ha kevéske is,még inkább dokiért kiállt- nem akarom az ördögöt a falra festeni,de ha hirtelen lett ilyen gyakori a keménykedés,semmi nem használ és még a folyás is (lehet a nyákdugó-a gyakori keménykedéstől kinyílhat a méhszáj!).. jobb ha ellenőriz!!


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2013. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is orvoshoz mennék a helyedben. Csak megnyugtatásként írom, hogy nálam is hasonló a helyzet, bár nekem a magnézium szépen rendezte a dolgot, viszont egy hete abbahagytam, ma töltöttem be a 37 hetet, úgyhogy innentől kezdve én nem aggódok. Iszonyú keményedéseim voltak az utóbbi egy hétben, még nyugalmi helyzetben is, kíváncsi vagyok, mit műveltek ezek a méhszájammal. Egyedül vagyok a kisfiammal, nekem sem volt segítségem, pont, mint az ikres kismamának, akiről az előző válaszoló ír, és mégis kihúztam eddig. Szóval csak pozitívan, de orvos lásson mindenképpen, mert a 32 hét még nagyon korai!

És majd írj, légy szíves, hogy mit mondott az orvos!

2013. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írj ha hazajöttél az orvostól!
2013. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2013. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Örülök,hogy elmentem,bár az orvos nem talált semmit,megvizsgált és ultrahangot is csinált. A méhszáj 2100-es,pihenjek. Az éjszaka is volt kicsi barnás maszatolás,de csak 20 Ft nagyságú,és a doki nem találta,honnan jön...
2013. dec. 11. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!