Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció helyett barna...

Menstruáció helyett barna folyás? Kinél volt már ilyen? Kell ezzel azonnal orvoshoz fordulni? Kinek jelentett babát?

Figyelt kérdés
4. napja tart. 1. napon kevés (3 csepp) élénkpiros vér volt. 2.nap gyakorlatilag semmi. 3. naptól egyre erősödő és egyre sötétebb barna folyás. 1,5 éve várunk/ vágyunk már egy babára... A menstruációmat aug. 19-re nem vártam; a fent említett jelenség aug. 18.-án kezdődött. Ma reggel csináltam egy terhességi tesztet (x-epil), de negatív lett.
2013. aug. 21. 12:02
 1/1 anonim válasza:
Én is 2hónapja nem vérzek, csak barna folyás van, holnapután csinálok tesztet, de remélem nem vagyok terhes! Semmi előjelét nem érzem a terhességnek, remélem nagyon, hogy nem vagyok terhes. Azt olvastam hogy hormon zavar is lehet, de majd elmegyek nőgyogyászhoz is következő "menstruációm" után.
2013. aug. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!