Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek változott a megadott...

Akinek változott a megadott szülési időpontja, az hogy számolta hány hetes terhes?

Figyelt kérdés
Például én 21hetes vagyok,április 21re voltam kiírva,de tegnap a doki változtatott április 11re.Akkor maradtam 21hetes?
2013. dec. 10. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiskönyvedben is átírta vagy csak a gép számolta a mért adatokból korábbra? ha az utóbbi akkor 21 hetes vagy csak nagyobb a babád. Nekem is nagyobb volt, de nem született ettől előbb :) pedig a gép mindig átszámolta.
2013. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor csak 20 hetes vagy. Kérdezd meg az orvosodat.

Egyébként mindegy is olyan szempontból, hogy most már nincs hátra olyan vizsgálat, aminél ennyire pontosan számítana a terhességi hét.


Viszont ha indítani akarnák a szülésedet, akkor hivatkozhatsz arra, hogy eredetileg nem úgy volt számolva és várjanak még, ha minden rendben van veletek, mert az indítást azért jó elkerülni.

2013. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is pont április 21 re voltam kiírva meszesz szerint, a 12 és a 20 hetes ultrahang szerint pedig ápr. 16 ra várjam.
2013. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig naptár szerint számolom, nekem kicsit későbbinek mondják ultrahang alapján, csak akkor lényeges szerintem is ha indítani akarnának, még hivatkozhatok rá, hogy uh alapján kisebb. Te pedig hivatkozhatsz, hogy naptár alapján kisebb. :)
2013. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!