Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy a babát éreztem?

Lehetseges hogy a babát éreztem?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok, már 2x éreztem egy erdekes erzest a pocakomban, mintha belülröl enyhén megcsiklandoztak volna! Lehetseges hogy a baba mozgasat ereztem? Bar az olvasottak szerint ez meg lehetetlen, de eddig ilyet nem ereztem

2013. dec. 10. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Elég korainak tartom. Szerintem csak gázbuborékok vicceltek meg téged. Talán 2-3 hét múlva már érezheted.
2013. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, milyen "olvasottak alapján" lehetetlen, van, aki már ilyen hamar érzi.
2013. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy elso babanal csak 20.heten lehet erezni
2013. dec. 10. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia én biztosra tudom hogy a babámat éreztem 13+5hetesen mert onnantól mindennap éreztem mindig egyre erősebben. 15hét végén már a párom is érezte ha oldalt feküdtem, mert azt nem szerette a kicsilány és mindig ficánkolt hogy forduljak :-) Nekem is első baba.
2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem kizàrt. Én első babammal hatarozottan biztosan a 15. Héttől éreztem! :) mondjuk eleg vekony voltam es a pocim meg nagyon hamar nott. :)
2013. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jooo! :) olyan csodas erzes a terhesseg! Hogy itt van bennem, es a hasamon latom ahogy nol! Rajtam mar nagyon latni hogy terhes vagyok! Es meg az hogy erzem is ot, meseszep erzes! Alig varom az eroteljesebb rugasait, lehet furan hangzik, de igy van :)
2013. dec. 10. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
szerintem simán lehetett ő.én 9 hetesen éreztem éjjel mintha valami arrébb úszott volna a hasamban.:)persze ezt senki nem hiszi el,de én tudom,h ő volt.aztán 17-18.hétig szinte semmi.mostmár a 29.hétben járunk,és olyanokat mozog,hogy azért ilyenkor bekukkantanék.:)))
2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Èn már 2x éreztem! Es mindig akkor amikor nagy zaj volt! Ezert volt nekem feltunö :)

Meg hát a bélmozgás azért más mint ez az erzes volt :)

2013. dec. 10. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
szia én 14 heteseen azt mondtam hogy szerintem már a pici mozog minden nap éreztem a 16. héttől meg már konkrét rugásokat éreztem, és első baba :) 21hkm
2013. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! :) rendesek vagytok nagyon :) ha valakinek van kedve uzenetezni nyugodtan irjon :)
2013. dec. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!