Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz hogy vetélés...

Tényleg igaz hogy vetélés után könnyebben esek teherbe?

Figyelt kérdés
10 hetesen ment el a babó, és sajnos művi úton kellett befejezni.. Ha letelt a 2 hónap szerintetek elkezdhetünk próbálkozni? Vagy az még korai? A doki azt mondta helyrejöttem...
2009. nov. 23. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szia,attól függ h mitől volt a vetélésed.én 10 hetes voltam mikor elvetéltem mert lázas lettem,meg beteg és utánna rögtön
2009. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
terhes lettem.most 20 hetes vagyok.bocsi csak elnyomtam
2009. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok,nyugodtan próbálkozhattok,és sok sikert,sikerülni fog......tudom
2009. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom..

És azóta összejött a babó?

2009. nov. 23. 19:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak a biztatást.. :) Nagyon szeretném hogy sikerüljön.
2009. nov. 23. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:

En 8 hetes babas voltam amikor elveteltem. Nekunk fel evre ra sikerult ismet. Egy mensit kellett kivarni a doki tanacsara (mindenhol mast tanacsolnak) es utanna egybol probalkoztunk. Sajnos az elso mensit koveto ket honapban nem volt peteeresem sem, a ciklusom is fel volt borulva. Nem allt keszen a testem egy ujabb terhessegre. A legtobb parnak alltalaban sikerul utanna, de ez a testedtol is fugg mikor all keszen ra. Sok sikert neketek, es remelem hamarosan bekoltozik a pocaklako!

27 hetes kismama

2009. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12 hetes voltam, mikor elveszítettük.

3 hót kellett kihagynunk, utána lehetett próbálkozni. Rá 2 hóra összejött a babó.

20 km

2009. nov. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12 hetesen vették el első babánkat, mert beteg volt. Utána 3 hónapot vártunk, és azonnal sikerült!

(28 hetes mami)

2009. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én orvosom azt tanácsolta vetélésem után, hogy 2-3 ciklust érdemes megvárni, de akkor sincs baj, ha előbb jön (barátnőmnek 1 ciklus után fogant a kisbabája, teljesen jól vannak mind2en). Nekünk pont 3 ciklus ment le, utána -most- újra babát várok, és szerintem nagyon jól érzi magát odabennt.


Annyi is igaz, hogy tényleg vetélés után, a műtéttel kitisztították a méhet, így kevesebb zavaró körülmény adódhat.


Sok szépet nektek!

7h. km.

2009. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsánat a malőrért az első 3 válasz egybe tartozik,én írtam :)).sok sikert még 1x.
2009. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!