Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit keményedett terhess...

Ki mennyit keményedett terhessége alatt? Mikor kezdődött?

Figyelt kérdés

Milyen sűrűn? És orvos mit mondott? Nem lett belőle baj, ugye?


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 12. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

szia ,kb. a 27. héttől keményedtem...nem volt kellemes és nagyon féltem,de az égvilágon semmi gond nem volt...de nem vagyunk egyformák.

Magnézium adag óvatos megemelése segitett...és pihenés...

2013. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok a válaszodért.


Én kb 2 hete keményedek sűrűbben, és 19 hetes vagyok.

Emeltem én is a magnéziumot, már egy hete hasmenésem van tőle, ami nagyon rossz.

Pihenek, otthon vagyok egy-egy napot, de fekvés közben is előjön.

Van amikor az alhasam keményedik be egy egész sávban, van amikor az egész hasam egészen a köldökömig, amíg tart a méhem. Ilyenkor olyan, mintha egy kemény felfújt kézilabda lenne a hasamban.

Orvos látott, méhszáj zárt, de aggódom mert olyan korai ez még.

Nem tudom mitévő lehetnék:(

2013. dec. 12. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
20. héttől a 7. hónapig.Magnerotot szedtem 3*1-et, az valamit segített, de így s volt olyan hogy le kellett ülnöm vagy feküdnöm, mert levegőt is alig kaptam a keményedéstől. Aztán szülés előtt meg jóslóm volt.
2013. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor nem okozott különösebb problémát, méhszájnyílást és időre szültél, ugye?
2013. dec. 12. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Első hsz vagyok.


Tudod ,igazából visszagondolva már nekem is hamarabb jelentkezett a keményedés,mint a 27.hét...csak először nem tudtam milyen az és ,mit is "kell" a keményedéskor érezni...szóval én sem kezdtem hamarabb nyílni,hiába keményedtem...nem törvényszerű...az üléstől a fekvés jobb,hogy minél kisebb erő hasson a medencédre.

Én 3*2 szem magne b6-ot szedtem,kérdezz rá a védőnődnél...


Fontos,hogy ne idegeskedj,próbálj a lehető legtöbbet ellazulni ..ne aggódj,nem lesz gond.


Volt olyan "tizen párhetes" kismama a kórházban,aki elkezdett kinyílni...de a kórházban kapott magnéziumot,stb...és minden oké volt vele utána!


Minden jót neked és még valami,vigyázz a felfázásra!

2013. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem okozott gondot, pedig azért volt hogy nagyon durva volt. Így utólag már én is tudom hogy néhány dolog amt nem keményedésnek gondoltam, az bizony az volt. 40+3-ra szültem. Nem volt idő előtti méhszáj nyílás. A 20. héten egyszer c3100-at írtak, utána már c3000-et.
2013. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok! Igyekszem akkor megnyugodni.
2013. dec. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!