Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hkm vagyok, elküldtek...

19 hkm vagyok, elküldtek genetikai tanácsadásra. AZ AFP 0.83Mom. A gen. UH-n a bal kamrában egy hyperechogén papilláris izmot találtak és kicsit több a magzatvíz. Azt mondták emiatt 1% esélyem van beteg gyermekre. Járt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
A húgom 1 vesével született azért kellett genetikai tanácsadásra mennem. 20 éves vagyok. Más eltérés nem volt. Amniocentézisre jövő héten megyek.

#izom #magzatvíz #hyperechohén #papilláris
2013. dec. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk a lányomnak 0,52 MOM volt az értéke.

A vérvétel jó volt. Születése után 2 évvel a háziorvos küldött kardiologiára ... Egy inkúr miatt plusz egyik billentyűje más szerkezetű. Semmi teendő vele amúgy csak annyi,hogy antibiotikumot kell kapnia. Már ha beteg. Sőt nem is tartják komoly betegségnek...

2013. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amniocentézisen Te voltál?
2013. dec. 12. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
én is 20 éves vagyok és 0,5 MoM volt az afp doki azt mondta uh szerint minden okés és fölösleges továbbküldeni ilyen fiatalon. 37hkm
2013. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek minden rendben van, jó lett az amniocentézis eredménye. Azért írtam le, mert hátha valaki hasonló cipőben járna!
2014. jan. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!