Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam ultrahangon....

Tegnap voltam ultrahangon. Állítólag kevesebb a magzatvíz és III. részt érett a méhlepény.2500gramm a babám. Holnap megint mennem kell. Lehet beindítják a szülést. Én jobb szeretném ha magától jönne amikor akar. Van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hágyadik hétben vagy?


Sajnos ha veszélyben van a baba fejlődése, élete akkor bekell inditsák, ne ess kétségbe emiatt. a 2500 gramm az már nagyon jó, és nemis biztos hogy annyi lehet hogy több már. Nagyon el tudják saccolni :)

2013. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 40 hetes 4 naposan indítottak kórosan kevés magzatvíz miatt. A babám több, mint 1 kg-mal nagyobb volt, mint a tiéd (3680 gr). Nekem is az utolsó napokban naponta ellenőrizték a vizet, majd egyik nap már nem lehetett halogatni. "nulláról" indultam, elég nehéz és fájdalmas szülés volt.
2013. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a szobatársamnak voltak ilyen értékei 35 hetesen, őt befektették, 2 naponta volt uh, naponta 2 nst

aztán nálam megindították a szülést, onnantól nem követtem a történteket, de azt mondták neki, hogy amíg a baba rendesen fejlődik nem indítják meg. De a szülésig bent kell maradnia, nem engedik már ki így.

2013. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Betöltött 36. héten nézték uh-val, hogy nagyon kevés a magzatvizem, befektettek, 36+2-n már csak a nyaka mellett volt egy kicsi víz. Engem császároztak, mert a köldökzsinór is rossz helyen volt. Semmi baja nem lett a babámnak. Bár a doki szerint tovább már nem lehetett volna húzni a dolgot, a baba károsodása nélkül.

2760 g-mal és 48 cm-rel született. (Azóta már jól meg is nőtt! :-D)

2013. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Jobb ha megindítják, mert a baba nem kap már elegendő oxigént, táplálékot a méhlepényen àt, szellemi fogyatékos is lehet , és elkezdhet fogyni!

Làtod, a víz is kevés, nem lehet már valami buli bent lennie, ilyenkor már jobb neki kint!

2013. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3.válaszoló vagyok

Most kell majd mennünk hasi- és koponya UH-ra majd a babával a kórosan kevés magzatvíz miatt. Nem tudom, hogy nálatok mondják-e majd, de kérdezz rá, érdemes megcsináltatni, hogy nem lett-e semmi probléma.

2013. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hány hetes vagy, de ha túl vagy már a betöltött 36. héten, akkor ne izgulj, minden rendben lesz! Van, hogy jobb már neki kint, mint bent!
2013. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván oka van annak, hogy be akarják indítani. Gondolom az, hogy elöregedett a lepényed. Ha sokat várnak vele, a gyerek nem kap oxigént és tápanyagot. Gondolom ezt te sem szeretnéd.
2013. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)37.hetes terhes vagyok és megnyugtató válaszokat kaptam
2013. márc. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!