Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit magasabb a baba szivhan...

Kicsit magasabb a baba szivhangja, kevesebb magzatviz? (Lent a tobbi)

Figyelt kérdés

Jovohet keddre tervezzuk a csaszart, de ahogy latta az uh-os papirt es az nst-s papirt, azt mondta lehet ma befektet, ha magas marad a pici szivhangja.

Nem fektetett be, de mondta hogy reggel menjek, mert vervetelt kell csinalni... En annyira ideges voltam es felek, izgulok, hogy meg sem kerdeztem, hogy miert kell ez?

Miert kerheti a vervetelt?

Tapasztalatok? Szerintetek keszul valamire? :)


2013. dec. 12. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tachycard volt a szívverés, akkor az utalhat fertőzésre. Gondolom ezért fektetne be, hogy meg tudjanak figyelni és ha baj van, akkor azonnal műtenek.


Lehet a vérvétellel megnézi, hogy Neked nincs-e valami fertőzés a szervezetedben, mert ha olyasmi van, akkor szülés után azonnal antibiotikumot kell, hogy kapjon a babácska és persze Te is.


Remélem semmi ilyesmi nem lesz!

Ne idegeskedj, az fontos, holnap minden kiderül :)

És nemsokára babázhatsz!

2013. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen tachycard volt. Milyen fertőzésre utalhat? Ezt nem egeszen ertem...:/

Akkor megfigyelnek, nem csaszaroznak meg? Akkor megvarjuk a keddet, ahogy megbeszeltuk?

Nagyon ideges vagyok es felek, ugye nem lesz baj??!

2013. dec. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!