Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány éves kortól "nem korai"...

Hány éves kortól "nem korai" szülni?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2013. dec. 12. 12:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
20
2013. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Ez annyira nem korfüggő dolog szerintem. Legyen megfelelő háttér a gyerek felneveléséhez, és ne csak az elején, hanem hosszútávon is. Persze ezekhez általában azért szükség van bizonyos tanulmányokra amikhez pedig idő kell.
2013. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
37%

"Persze ezekhez általában azért szükség van bizonyos tanulmányokra amikhez pedig idő kell."


Istenem, néhányan hogy letudják nézni az embert!


Szerintem mindenki akkor szül amikor akar. Lehet 16 évesen is szülni és lehet 40 évesen is.

2013. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
54%
Szarmazastol, iskolazottsagtol is fugg. Bizonyos "kulturakban" az is keso, ha csak 16 evesen szulsz, ertelmisegi korokben a 25 is korai.
2013. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem korfüggő, de... van a környezetemben jó néhány anyuka, aki fiatalon szült anno és most megbosszulja magát a dolog. Pedig nagyon érettnek hitték magukat (természetesen :D).


De nem tudnak pl. elhelyezkedni, hisz nincs szakmai tapasztalatuk + még ott a gyermek is.

És mindre rájött, hogy még élni akar, bulizni, stb. :(

2013. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%

#3. Azért szerintem nem sokan szoktak érettségi előtt szülni, mert ők annyira babázni akarnak. Az meg ugye minimum 18 év. Valami iskolába csak kéne járni a 8 osztály általános iskola után, nem? (A többiről már ne beszéljünk. Az sem ártalmas ám.)

A kérdésre: Én nem véletlen nem szültem 33 éves korom előtt. Addigra vágytam babára és addigra vágyott a férjem is. (21 éves korom óta vagyunk együtt) Nem csak az anyagi oldala tartott vissza. Mert akárhogy nézzük, rengeteg pénz, ami kiesik, mert én itthon vagyok gyerekezni a kicsi 3 éves koráig. Idáig is el kellett jutni, hogy megtehessem.

2013. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3as!


Én nem néztem le senkit, de ahogy olvasod az utánam lévőket is hasonlókat írnak, valószínűleg azért mert nem 16 évesek (mint te?) és van némi élettapasztalatuk. ((Amúgy nekem 2 diplomám van a páromnak meg "csak" érettségije, biztos azért vagyok vele mert lenézem aki nem annyira iskolázott....))

2013. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%

Na akkor most lehet ítélkezni :)

Én 22 éves vagyok és 30hkm..férjnél vagyok,van óvónői végzettségem. A férjem 25 jó állása van,mellette sportol is,amiért szintén pénzt kap. Tervezett baba! Anyagilag nagyon jól kijövünk. Akkor mi a gond?


Ha megvan rá minden körülmény, és úgy érzed,hogy a jelenlegi párodnak szeretnél babát szülni,akkor a 18 sem korai szerintem :)

2013. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondtam, h nem korfüggő szerintem. Van már vmi kezedben amivel tudsz boldogulni az életben. Egyébként nekem is óvónői végzettségem van:-)
2013. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
"Legyen megfelelő háttér a gyerek felneveléséhez, és ne csak az elején, hanem hosszútávon is" - Hosszú távra szerintem ma Magyarországon nem sokan tudnak előre látni sajnos....
2013. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!