Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra kiirt kismamik,...

Januarra kiirt kismamik, mikor kezditek a babaruhak mosasat, vasalasat? Mikor allitjatok ossze a korhazi csomagot?

Figyelt kérdés
Koszonom szepen!!!
2013. nov. 21. 07:11
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Olyan korhazba ahol nem adnak semmit, mit visztek? Babanak es magatoknak
2013. nov. 21. 07:12
 2/34 anonim ***** válasza:
Szia! Én január 17re vagyok kiírva. Jövőhéten szeretném összetenni a kòrházi csomagot,így tudom,hogy is kész van,biztos ami biztos. A babaholmik mosását december elején kezdem :) Te mikorra vagy kiírva? :) Milyen nemű baba?
2013. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Januar 14-re vagyok kiirva. Ha minden igaz lany. :D Mostanaban kevessebbet rugdos :) nincs mar annyi helye. Elso baba!!

Ti, hogy vagytok?

2013. nov. 21. 07:17
 4/34 anonim ***** válasza:
Január 9-re vagyok kiírva, a ruhák már ki vannak mosva, nagy része vasalva is van már. Már csak az ágyneműt kell mosni. A kórházi csomaghoz most vásároltam be (majdnem mindent), hogy legalább itthon legyen, összecsomagolni majd talán 1-2 hét múlva fogok. Jó érzés, ha készen állnak a dolgok. Már csak pár tételt kell venni a babának és lassan megérkezik a bútor is. Szép lassan haladtam a dolgokkal, hogy ne legyen egyszerre sok.
2013. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Január 22, kislány.


A kórházi csomagot a következő hetekben.

A mosással szerintem még bőven ráérünk.

Pláne, hogy olyan aprók azok a rucik, hogy pikk-pakk kész a mosás és a vasalás is.


Még a kiságyat sem állítottuk fel.

Pedig már szívesen kerülgetném:)


Egy szobában lesz veletek a picúr?

2013. nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Igen egy szobaban lesz, de kulon agyba! En igy biztonsagosabbnak talalom. Nalatok, hogy lesz?
2013. nov. 21. 08:35
 7/34 anonim ***** válasza:

Nálunk is, bár én külön szerettem volna...

De végül így egyezteünk meg.

2013. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy szobában lesz velünk. Én nagyon lassan vasaltam a ruhákat, nem vagyok hozzászokva a mini kis rucikhoz :) de remélem belejövök majd.
2013. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Hat en se vasaltam meg mini rucikat :)

A pap is holtig tanul:D

Sok mindenbe bale kell meg jonni.

2013. nov. 21. 09:50
 10/34 anonim ***** válasza:

A kórházi csomagom nagyjából kész, apránként gyűjtögettem (ha már dm-ben jártam a fiam miatt, magamnak is megvettem a betétet stb.), egy helyen gyűjtögettem a szekrényben, ha bármi történik, csak táskába kelljen dobni. Táskába majd úgy 2-3 hét múlva teszem.

Mivel van egy örökmozgó fiam, rendesen termeli a szennyest, így minden nap mosok, úgyhogy a szárítással vagyok bajban. Eddig kimostam a plédeket, és a bundazsákot. Átnéztem a ruhákat, még pár darabot vennünk kell, főleg vastagabbat, a fiamról csak vékonyak maradtak. Azt majd december elején megejtjük, később, a karácsonyi őrületben nem akarok emiatt járkálni.

Már csak a matracot kell megvennünk, dekorálni a szobát, a berendezés megvan, amikor összeszerelte a férjem a bútorokat, a kiságyat is összerakta, hogy lássuk, mi hogyan fér el.

Január 26-ra vagyok kiírva, de a nagyobbik fiacskám is két héttel korábban jött, nem szeretnék semmit az utolsó pillanatra hagyni. :)

2013. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!