Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamák hogy...

Májusra kiírt kismamák hogy vagytok? Hanyadik babát várjátok? Érzitek már a mocorgását? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Esetleg tudjátok már mi lesz?
2013. dec. 12. 13:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De jó neked :D Gratulálok :D NEm hinném hogy beképzeled az én párom is azt mondja nekem mindig..:D
2013. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én május végére vagyok kiírva,sajnos mostanában kezdtem el hányni reggelente és este is...12.hétig semmi,utána kezdődött.Elviselhető,de jobbra számítottam :-)

Mozgást nem érzek még,hasamon szinte nem is látszik semmi,szerintem csak puffadás.

Rajtam 4 kiló szaladgál,ide-oda.Szóval nem tudom,mennyit híztam pontosan.De ez mindig így volt.Úszni járok és biciklizek,illetve a házat festem belül teljesen.

Ezen kívül suliba is járok,hogy a gyerek után is legyen munkám(ami kétszer sem biztos,de hátha vissza vesznek)

Párom boldog,örül neki,hogy 5.évfordulónkra már 3-an leszünk.12 hetes Uh-on fiúnak mondták.

24/N

2013. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Május 14.-re vagyok kiírva. Második baba. Már érzem a mocorgást, kb. egy hete. Egyenlőre -2 kilónál tartok, de sajna túlsúllyal kezdtem, úgyhogy nem baj! :) Talán kedden a 18 hetes uh-n kiderül mi lesz. Lánykát szeretnénk a kisfiunk mellé.
2013. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok!!! Mindenkinek boldog babavárást kívánok és jó egészséget!!!!


Természetesen a további kommenteket is szívesen olvasom,pl kedves utolsó,kiderül e nálatok a baba nem a 18hetes UH-n.


Ez is mondjuk érdekes,hogy engem nem 18Hetes hanem 20hetes UH-ra küldtek. Pedig reméltem,hogy karácsonyig eljutok mégegy UH-ra.

2013. dec. 13. 10:41
 15/20 anonim ***** válasza:

Az nem baj sok doki szereti a 20 héten megnézni mert akkor már minden sokkal jobban látható. Én most 19 hetesen megyek a lányokkal 20 hetesen voltam.


Ikres mami, kitartást neked! Nálunk is úgy volt, hogy iker lesz kicsit beparáztam így 3. babaként aztán kiderült csak egyedül van.

2013. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
május 24re vagyok kiírva.28.án megyek 19hetes kontrolra remélem kiderül a neme,de a doki azt mondta nem biztos csak ha megint ennyire aktív lesz(külföldön élek).Nem nagyon szeretik megmondani túl korán.Első baba.Súlyfelesleggel kezdtem és kb 8kg híztam is, de elég sokat kellet feküdnöm és eléggé pajzsmirigyproblémás is vagyok magas vérnyomás, szóval jönnek a tünetek.
2013. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15-os, koszi szepen :)

Igazabol -lehet fura- de csak attol felek, hogy amikor az utolso honapokban majd faradekonyabb leszek, es kevesbe aktiv, akkor felkusznak a pluszkilok :/

2013. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én május 7-re vagyok kiírva, és tegnapelőtt a 19 hetes ultrahangon derült ki, hogy kisfiút várunk :) Eddig kb. másfél-2 kg-ot híztam, a mocorgását, már a 15. hét végétől érzem, vékony testalkatú vagyok, sokan mondták, hogy biztos emiatt. De nagyon jó érzés. A 19. heti uh-n nagyon mocorgott, így sajnos sok mindent nem tudtam kivenni belőle, de majd a terheléses cukor vizsgálat eredménye után (24. hét) visszamegyek és megnézzük 3d-n :) Mindenkinek jó egészséget és boldog babavárást! :)
2013. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Május 3-ra vagyok kiirva, a mocorgást már a párom is érzi :D én eddig fél kilot hiztam, bár én tulsullyal indultam.
2013. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Május 1-re várjuk. Második gyerek, 6 kilót híztam eddig így 21 hetesen. Rengeteg mozgást érzek 16 hét óta! Egyre erősödik, ha a hasamra teszem a kezem ott is érzem. Kívánom az édeset!
2013. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!