Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhesen kisebb...

33 hetes terhesen kisebb nagyobb mensi-szerű görcseim vannak. Bajt jelent? Pihenni nem tudok, itt a két "nagy " gyerekem, plusz háztartás. Magnerotot vettem be.

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 10:27
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy 33 hetesen mit jelent, mert én még csak a 21-ben vagyok, de nekem az elejétől vannak ilyenek, néha annyira erősen, hogy felkelni sem tudok. 4 magnézumot írt fel a doki/nap, és azt mondták, ha a szívhang rendben van, nem társul hozzá vérzés, továbbá a nőgyógyász megállapítja, hogy a méhszáj nem kezdett el kinyílni, akkor vszínűleg semmi baj nincs, csak nő a méh. gondolom, a 33. héten pláne tud nőni, hiszen akkor kezdenek el leginkább súlyban is gyarapodni a babák.
2013. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hete szültem, és szerintem nem baj a 33 héten mensi görcs, készül a szervezet, de csak ennyi. MAgnerot teljesen jó, de majd 36. héttől nem lehet szedni.
2013. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tervezett császár lesz, mert az első kettő császáros volt:( gondolom akkor végig szedhetem a magnerotot. Néha nagyon megijedek nem akarom, hogy korababa legyen.
2013. nov. 24. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 30hetes vagyok,nekem is sokszor van meg akar jönni érzés és szurkálás,de ameddig nem erös görcs és nem vérzel addig nincs baj. Van mikor egész nap ez van,de van,hogy egy hétig elö sem jön.A frontok is befolyásolják,ami mostanában szinte minden nap van és bent minden készül a szülésre.én 3x2 Magnerotot szedek és amennyit tudok pihenek,igaz nekünk elsö baba lesz,de attól még itt van a háztartás.
2013. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szia 4.!

A 30. hét szinte ugyanaz mint a 33.:) kicsit még pingvin szerűbb leszel, de kb ennyi. Ma pl egész nap émelyegtem, szédültem, és ma combomig nyilaló fájdalmat éreztem, néha már alig bírok vezetni úgy érzem. Emelni fogom a magnézium mennyiségét.

Nem is merem a várost elhagyni.

2013. nov. 25. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Én sem megyek ki ha nem muszáj.Annyira fáj a derekam,hogy alig tudok felkelni.A baba kinyomja magát majd szét szakad a hasam és olyan mintha valaki belülröl nyulkálna a hüvelyembe,valami borzalom.Nem is tudom mi lesz velem késöbb.

A babának megvettetek már mindent?

2013. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!