Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes várandósok voltatok...

Hány hetes várandósok voltatok, mikor "publikáltátok" facebookon? És mivel?

Figyelt kérdés

Szimplán kiírtátok, vagy ultrahangos kép, vagy kreatív apa+anya+pocak? :)


Nyilván nem azoktól várok választ, akik NEM írták ki, meg nincs közösségi oldaluk, meg nem értik, hogy mások miért csinálják ezt stb. stb. Köszi! :)



2013. dec. 14. 07:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

12 hetes UH után, persze ügyelve arra, hogy aki fontos nekünk az ne onnan tudja meg, nekik előbb elmondtuk személyesen vagy telefonon.

Egy UH kép, meg egy kreatív volt albumban.

2013. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes voltam! Nem viccelek! Volt egy vetelesem es nem beszeltunk senkinek arrol, hogy babat varunk. Csak azok tudtak akik amugyis reszt vettek az eletunkben folyamatosan. En kiettem egy nagypocakos kepet mintha mi sem tortent volna es robbant a bomba.
2013. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ez aranyos..:) Nagyon sajnálom a vetélést, borzasztó lehet..:(


Első, milyen kreatív képetek volt? :)

2013. dec. 14. 08:11
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

A férjem mögöttem állt és kezével egy szívecskét formált a hasamon. Ehhez hasonló:


[link]

2013. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
12. heti uh után közvetlenül egy ultrahangos képpel :-)
2013. dec. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
a közveten ismerősök hamar megtudták,de az fb-ra 26 hetes 4d után tettem fel fotókat.
2013. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Húúúú.Hát 5 hetesen tudta meg a rokonság,6 hetesen tettem fel erre utaló képeket/idézeteket és ott már elkezdtek gratulálni akik tudták így hamar elterjedt :) Aztán tettem fel 12 hetes képeket,pocis képeket,4D-s képeket :)


35 hetes kismama :)

2013. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én még nem tartok itt de én pocakos fotót tervezek ki tenni ha végre oda jutunk. Nekem ez az uh képes dolog nem szipmpi.
2013. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
16 hetesen raktam fel egy 4D képet. A közeliek természetesen màr előbb tudták, kb. 8. héttől. Én még nem akartam akkor elmondani, de szerintem elég ha annyit mondok: anyukàm első unokája :-) (na meg persze apué is, de neki nem járt a szája :-) )
2013. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
Én mindkét lánynál már a pozitív tesztet raktam ki :) azután az uh.-os képet, majd a növekvő hasamat
2013. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!