Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, mit gondolnátok...

Kamasz fiúk, mit gondolnátok egy fiú iskolatársról, aki rátok ír facebookon, de élőben még soha nem beszéltetek egymással?

Figyelt kérdés
Zavarna titeket, hogy rátok írt?
2013. okt. 29. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Le
2013. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*lehet hogy igy próbál barátkozni veled :) nem zavarna.Jó új barátokat szerezni :)
2013. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
furának találnám de ha szimpatikusnak tűnik akk nem zavarna
2013. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel kapcsolatban ír rám. Ha valami fontos ügy, akkor persze, megértem. De ha csak úgy, minden előzmény nélkül, hát... Bunkó nem lennék vele, nem vagyok egy szemét r*banc. De nem egészen érteném, miért nincs annyi töke, hogy odajöjjön hozzám beszélgetni a suliban, távolról sem nézek ki úgy, mint aki harap. Persze ettől függetlenül barátságosan állnék hozzá, ez biztos. Ha bunkó vagy nem tudja visszafogni magát, ugyanúgy elköszönök tőle, mintha élőben ismerném meg. Ha szimpatikus, akkor megismerem élőben is. :)
2013. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, szeretek új embereket megismerni, lehet hogy a végén még jóban is leszünk
2013. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, b#szki, "kamasz fiúk" helyett "kamaszok" -at olvastam... Szóval, lány vagyok. :D
2013. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem zavarna,sőt örülnék neki. Meg a barátkozás kezdetét bárhol meg lehet kezdeni,legyen az az internet,vagy élőben. Persze ha mindig csak fb-n akarna velem beszélni,akkor nem szívesen irnék már vissza.

20/F

2013. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én furának találnám (lány vagyok), ha egy csaj csak így rám írna. Bár volt már hasonlóra példa. Csak haverkodni akart mondjuk, meg úgy megismerni ki, mi vagyok :D
2013. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!