Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek hasmenese az...

Volt valakinek hasmenese az Elevittöl?

Figyelt kérdés
Amióta szedem szinte minden reggel hasmenésem van,néha napközben is.Lehetséges?Volt valaki így?
2013. dec. 14. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Elevitben lévő vastól inkább szorulása és sötét széklete szokott lenni a kismamáknak. A védőnőnk szerint a magnéziumtól szokott hasmenésünk lenni. Hány mg magnéziumot szedsz?
2013. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
soha nem volt, ahogy az első válaszoló írja, inkább megfogja a székletet a vas miatt! Szerintem valami más lehet a ludas..
2013. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem kimondott hasmenésem volt tőle, de napi kétszer is mennem kellett, alap esetben meg csak egyszer megyek. Szóval nekem is inkább ilyen hatása volt, abba is hagytam, mert nagyon kellemetlen volt. (Nekem sok vasam van eleve, lehet, hogy nem tudott már felszívódni, ezért okozott ilyen panaszt.) Femibiontól semmi bajom nem volt.
2013. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is brtuál szorulásom van tőle, és olyan fekete, mint a szén. Már nem is szedem minden nap, csak hetente 2-3x.
2013. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!