Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek hasmenése...

Volt valakinek hasmenése terhesség idején?

Figyelt kérdés
22+4 napos kismama vagyok. 4 nappal ezelőtt kezdődött a hasmenésem. A 2. napon diétáztam, krumpli, keksz, ropi. A 3. napon már jobban voltam és már ettem mást is. Most a 4 napon megint hasmenésem van. Az utóbbi 6 évben még beteg sem voltam. Erre most várandósan talál meg a hasmenés...
2013. aug. 3. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha görcsöl is közben a gyomrod akkor ne várj tovább, kérj a háziorvostól papírt széklettenyésztésre. 4 napos hasmenés az már nem egy sima gyomorrontás.
2013. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt hasmenésem két hétig. Ironikusan szólva én visszasírom, mert most iszonyat székrekedés gyötör:-( Nem tudom, miért van egyszer így, máskor úgy, mert teljesen normálisan étkezek. Azért jobbulást!
2013. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerencsére nem görcsölök.
2013. aug. 3. 19:06
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, neked írtak fel valamit vagy mivel kezelték?
2013. aug. 3. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Maltofer nevű vastablettától volt. Nem szedsz ilyesmit?
2013. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!! nekem 20 hetesen volt, iszonyat erős hányással is párosúlt...nekem kinyílt a külső méhszájam ennek hatására, de semmi bajunk nincsen....

ne aggódj nem lesz baj !! igyál sokat !!!

2013. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én nem voltam orvosnál, mert elmúlt. A székrekedésre meg szilvát javasoltak. Még annyi, hogy a krumplival hasmenéskor én is próbálkoztam, de nem jött be. Én spenótot javaslok még esetleg, mert teli van vassal. Azt hallottam én is, hogy jó ilyenkor:-)
2013. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen... felváltva hol hasmars, hol rekedés. dokim azt mondta teljesen rendben van.

a banán is jó a hasmenésre :)

jobbulást :)

2013. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok megint. Ma reggel ismét hasmenésre ébredtem és már háromszor voltam wc-n. Utólsónak igaza van, egyszer ilyen, máskor olyan.
2013. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!