Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karácsonyra kiírt kismamák!...

Karácsonyra kiírt kismamák! Hogy vagytok? Hogy "bírjátok" a végét? Mit mond az orvos?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg a karácsonyi készülődést? Megvan már minden, ami kell? Mit bíztok apára? Babázik már valaki?

2013. dec. 14. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! csütörtökön kell bemennem reggel a kórházba. Programozott császárom lesz. Ma délelőtt elkezdett vízesedni a lábam, de brutál módon! Megijedek a látványtól ha ránézek.. mint két kalács. Borzasztó! Tegnap még elmentem vásárolni, de szerintem utoljára. Már nem bírok menni csak úgy mint egy nyugdíjas akkora a hasam. :) Már azt sem bánnám, ha ma este beindulna a szülés.. de tényleg. Ez az utolsó hét már rossz! És te hogy vagy?
2013. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De jó neked, hogy tudod mikor fogsz babázni! Már csak 5 napod van! :) A vizesedés nem lehet kellemes... Én a hízás miatt nézek ki úgy, mint egy bálna. 2 hete nem mertem mérlegre állni, ma megtettem; +27 kilónál járok. :D

A várakozás blokkolja az agyam, így a karácsonnyal hadilábon állok, pedig ilyenkor már kész ütemtervem szokott lenni, hogy mit, mikor, honnan, hogyan szerzek be.

Van 2 nagyom is. A kisebbik 15 hónapos, elég sokszor kell éjjel, így ezért is alig alszom, a pocim óriási! Úgy megyek, mint egy pingvin... :D Nekem a felkelés olyan, mintha még 40 év lenne még a hátam mögött, a 30 mellé. :)

Jobban bírnám a várakozást, ha nem lenne a nyakamban a karácsony.

2013. dec. 14. 16:26
 3/8 anonim válasza:
Nekem hétfőn kell befeküdnöm a kórházba, kedden lesz programozott császárom. Karácsony lerendezve szerencsére, már "csak" a szülés - kórház miatti stressz van rajtam. nem vizesedtem hála az égnek, a sok jóslót leszámítva nem is igazán van gondom, még ami zavaró, a sok éjszakai pisilés. A stressztől ma egész nap fáj a fejem, első baba lesz, császártól is félek, mindentől... De már csak 2,5 nap és babázok végre...nem szerettem terhesnek lenni ...
2013. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na igen a programozott császárnak is megvan a hátránya.

:( Az adjon erőt, hogy nemsokára a kezedben tarthatod a kisbabád! 2 szülés után bennem is van félsz, mert mindkettő teljesen máshogy zajlott. És még a spontán indúlt szülésből is lehet császár... Szorítok nektek!

2013. dec. 14. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Császárosok! Miért vártok programozott császárra? Miért döntött a doki így?
2013. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én vagyok, akinek ma kellett befeküdni... közbe jött két komolyabb műtét, így engem haza küldtek, csütörtökön lesz csak... :/ Nekem gerincbetegség miatt lesz császár, csigolyakopás, csigolya torzulás miatt...
2013. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy elhalasztottak a műtétet. Gondolom jobb lenne már babázni... Kitartás! Én szerdán megyek ctg-re v
2013. dec. 16. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már mindent beszereztem, az ajándékokat becsomagoltam, apának felcímkéztem. Ha be kell mennem szülni, ne maradjon a két fiam ajándék nélkül. Egyébként január 2-ra van programidőpontom császárra. Remélem, a kiscsaj kihúzza addig.
2013. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!