Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így kora terhesség...

Más is volt így kora terhesség alatt, nagyon rossz, már saját magam idegesítem?

Figyelt kérdés
Olyan szinten hangulat ingadozásom van, hogy saját magamtól megőrülök! Egyszer édes vagyok és aranyos, aztán meg mindenkivel bunkózok, veszekszek...kiabálok a párommal, veszekszek anyukámmal, hol sírok, hol röhögök...sokszor úgy érzem magam, hogy meg fog jönni..na, ilyenkor aztán végképp elszaladnak a lovak...ma is arra keltem, hogy minden tünetem elmúlt...se hányinger, se cicifájás, és tuti meg fog jönni..és tiszta ideg vagyok...ez mennyire normális???
2013. dec. 15. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
6 hetes kismama vagyok.
2013. dec. 15. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek csak a hormonok, mindenkinél máshogy jön ki és máskor. Nekem is a 39. héten vannak agylövéseim....Van akinek végig van akinek semmi baja. Egyéntől függ. Az elején a tünetek jönnek mennek, nekem is ilyen volt, bár hányingerem egyáltalán nem volt. Ha uh meg doki szerint minden ok a babával akkor ne izgulj.
2013. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat. nehezen jött össze a baba, és ideges vagyok mindentől. Bár tudom, nem kellene, mert ez a legrosszabb...de akaratomon kívül vagyok ilyen...utólag jövök rá, megint lüke voltam...és elviselhetetlen...de akkor ezek szerint nem vagyok egyedül.....és Te lassan akkor szülsz ezek szerint? gyors és könnyű szülést kívánok!!!
2013. dec. 15. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor én mit mondjak? :-D 5!!! hetes terhes vagyok, egész nap hányok, rosszul érzem magam, idegbeteg vagyok, szédülök, melleim leszakadnak. Nem hiszem, hogy beképzelem a tüneteket, mert a második babát várom, úgyhogy van összehasonlítási alapom! Dokihoz jövő héten megyek, el sem mondom neki a tüneteim, mert hülyének néz! Ezek a hormonok! Ne aggódj, másnál is van ilyen!
2013. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huhh...durva...akkor meg nyugszom..látom nem csak én vagyok ilyen "hisztis" :D
2013. dec. 15. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, én is sárkány voltam a fiammal :) Igazi Drama Queen :D

Csillapodni fog ez, ha a szervezeted megszokja a hirtelen érkezett óriási hormonlöketet :)


Szedj magnebéhatot a terhesvitamin mellé, sokat segít! :)


Boldog babavárást :)

22 hónapos nagyfiú mamija és 14 hkm

2013. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Boldog babavárást neked is :D
2013. dec. 15. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen :)
2013. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!