Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok és rossz a...

30 hetes vagyok és rossz a közérzetem. Valójában egész terhesség alatt rossz volt, minden nap időszakonként. Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kicsit szégyenlem is a dolgot de nem tehetek róla.
2013. jan. 8. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
En vegig hanytam a 9 honapot. Hanytam a mutoasztalon - egy orokkevalosagon keresztul tarto vajudas utan - es hanytam szules utan egy hetig....Ne szegyelld. Errol te nem tehetsz! En mindentol kidobtam a taccsot kulonosen a csirkehus es a porkolt szagatol de volt olyan, hogy egy db kutyaszor valakinek a ruhajan, egy db banan elfogyasztasa, gyermek szeklet - az volt az egyik legdurvabb "kibontakozasom" soha eletemben nem ettem annyi vajaskenyeret paradicsommal mint a terhessegem alatt.
2013. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huuu nekem is borzasztó.Ha nem a cukrommal volt baj akkor a pajzsmirigyemmel.Ha nem azzal akkor meg épp össze vissza vert a szívem.Most vagyok én is 30 hetes.Nem tudom a rossz közérzetet fizikailag vagy lelkileg érted de én néha azt gondolom szülés előtti depim van.Sokat sírok pedig nincs okom rá.Van mikor csak minden szar úgy ahogy van.De vannak jobb pillanataim mikor pl :babaruhákat pakolászom.Én fogytam is ebben a hónapban mert még enni sem volt kedvem semmi sem esett jól :/De csak pozitívan :)Különben meg egy percig se szégyeld magad.Aki azt modja,hogy a terhessége minden perce felhőtlen az szerintem hazudik :)Amúgy meg már nem sok van hátra fela fejjel:)
2013. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!