Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Pál Zoltán szegedi szülész...

Picihasim kérdése:

Dr. Pál Zoltán szegedi szülész-nőgyógyászról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
csak hallásból ismerem 3hét patológia után,vannak nála sokkal jobb orvosok is.
2009. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is feltettem egy pár hónapja hasonló kérdést és többnyire olyanok válaszoltak, akik csak egy-egy uh-gon vagy vizsgálaton voltak nála. Én a magánrendelésére járok, csak azt tudom leírni, hogy ott nagyon meg vagyok vele elégedve, türelmes, rendes, nagyon alaposan kikérdez, megvizsgál és megnéz uh-gal (méhszájat is) minden alkalommal, amikor megyek hozzá. Telefonon is bármikor kérdezem, mindig nagyon segítőkész. Azt nem tudom, hogy a nem magánbetegeivel milyen, de én egy másik dokival jártam már úgy, hogy a magánrendelésén istenítették velem meg egy sima klinikai rendelésen szabályosan bunkó volt.

Ezért mondtam, hogy én csak magánbetegként tudok róla véleményt mondani.

2009. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én (mi) szintén magánbetegként járok hozzá. Nagyon szimpatikus, kedves orvos. Én minden találkozó után úgy érzem, hogy biztos kezekben vagyunk és ez remélem igyis lesz végig. A férjem minden vizsgálatra elkisér és kimondottan hosszan mutogatja neki a kisfiúnkat, miközben mindent apróra el is magyaráz. Ha telefonon keresem mindig elérem, és türelmesen válaszol. Én nyugodt szívvel merem ajánlani, de az a fontos, hogy az orvosod neked legyen szimpatikus, ne másnak... olyat ugysem fogsz találni, akit mindenki szeret...
2009. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak pozitív dolgokat tudok írni róla. Nagyon jó szakember,nyugodt,figyelmes és bármikor lehet rá számítani.Nyugalom sugárzik róla,ami engem is megnyugtat.Bárkinek csak ajánlani tudom!!!
2009. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnapi 22:19-es vagyok. Az azért jelent valamit szerintem, hogy akárhányszor megyek a rendelésére a váróban majdnem 90 %-ban kismama van. Először el sem hittem, de másodjára, harmadjára... is ugyanez volt. Ennyi kismama csak nem járna hozzá (van olyan, akinek a 3. születik majd nála), ha nem lenne jó szakember. Ennyien nem ismerhetjük félre.
2009. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Kedvesek vagytok!
2009. nov. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!