Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen tegnaptol erzem,...

18 hetesen tegnaptol erzem, hogy az egesz pocim kemeny. Beres magne b 6 ot szedek. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 18 hetes vagyok, én is béres cuccot szedek, reggel egyet!

Én éjjel éreztem, hogy a hátamon fekve elég kemény lent a hasam. Nem tudom mennyire baj vagy sem, nem görcsöltem, nem fájt, nem húzódott, semmi. Lehet természetes!!

Holnap megyek dokihoz, remélem nem felejtek el rákérdezni!

Én nem érzem napközben, meg még azt sem tudom mi az a keményedés, lehet csak bebeszéljük magunknak, hogy ez nem norma!

2009. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 17. héttől keményedik a pocóm, mert megcsinálták a magzatvízvételt. MagneB6-ot szedtem 2x2-t. Két hete begörcsöltem, ezért a dokim felírta a Magnézium citricit, ez sokkal erősebb, mert így most 3000 mg-ot szedek, az 1200 mg helyett.

35 km

2009. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, be is fektettek a kórházba. Szedj 3x2 MgB6-ot vagy Mg Citrátot.

39+2km

2009. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! kellemes babavarast!
2009. nov. 25. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!