Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem válaszolt senki az...

Miért nem válaszolt senki az itt feltett kérdésemre?

Figyelt kérdés

Szerettem volna segítséget kérni, hogy ajánlon valaki jó orvost a IX. kerületben, de senki :(

Nincs itt senki a kerületből?

Hátha most tud valaki orvost javasolni...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



2013. dec. 16. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sincs itt aki IX. kerületben lakik. Nekem is volt olyan hogy nem válaszoltak, gondolom senki sem volt érintett.
2013. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem válaszoltak a kérdésedre, vagy nem elegen, akkor ki tudod emelni. Annak több értelme van, mint egy ilyen kérdésnek.

Lehet, hogy azért nem kaptál választ, mert senki nem tudott válaszolni. Én se tudnék, mert pl. nálunk ha nem fogadsz fel egy orvost pénzért, akkor nem lehet válogatni. Az van, aki éppen ott van az SZTK-ban, a szülésnél meg az ügyeletes.

2013. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kellett feltenni ezt a kérdést. Teljesen értelmetlen volt. Ennek az oldalnak a neve: gyakori KÉRDÉSEK és nem pedig az, hogy ajánlj ezt ajánlj azt. Itt kérdéseket kell feltenni. Ha arra van szükséged, hogy megmondják, hogy ki jó nőgyógyász a IX. kerületben akkor keress a fórumok között. A kedvedért megnéztem az interneten, beütöttem a GOOGLE-be ahol a nőgyógyászokat vitatják meg ott ahol te laksz. Tudod ennyire egyszerű. Csak tudni kellene használni az internetet és gondolkodni kellene. Nem pedig felháborodni itt azon, hogy miért nem válaszol senki. Ha tudni akarod én Borsod megyei vagyok ezért sem válaszoltam. Nem fogom azt beírni, hogy én nem tudom. Rajtam kívül még sokan mások a tiszán túlról vannak. Nem értem mit vársz. Ha egyszerűen a IX kerből nincs senki akkor nincs senki.

Ahogy írták már előttem, használd a kérdés kiemelését.

2013. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!