Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg szoktad nézni más kismamák...

Meg szoktad nézni más kismamák pocakját pl. nst előtt ahol tudod hogy nagyon hasonló terhességi korú anyukák vannak veled együtt?

Figyelt kérdés
Közben van elképzelésed magadban hogy melyik pocak nem tetszik melyik igen és hogy a tiedet hol helyezed el a "ranglistán"? :) Kicsit fura kérdés, meg tudom, nincs e jobb dolgom, meg nagyobb bajom, de hálistennek nincs és igen unatkozom is :))) Szóval az válaszoljon légyszi aki nem ezt fogja leírni amiket itt fentebb leírtam:) Köszi
2013. máj. 4. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,én is megszoktam :)
2013. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen:)))


39hkm.

2013. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, de nem is a pocakot, hanem inkabb a kismamakat. En sem vagyok mar olyan fiatal [28 eves], de a 3 nst-m alatt eddig csak idosebbeket, "asszonyos" kismamakat lattam, akik eroteljesen az igenytelen kategoriaba is beleillettek.
2013. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felénk meg 80% hipercsinos:)) Mindig mintha a Brendon címlapjáról jöttek volna ami nem baj persze nagyon csinik szerintem, meg ami érdekesség még hogy ugyanabban a terhességi korban mennyire tök más méretű alakúak a terhes pocik holott mondjuk az anyuka alkata kb. ugyanolyan tehát nem arra gondolok hogy mondjuk vki nagyon vékony és annak kicsi pocija van hanem hogy átlagos testalkat és mennyire eltér az alak a forma holott olyan hatalmas különbségek a babák méreteiben sincsenek.
2013. máj. 4. 18:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az az okos aki lepontozott 2 választ de jó lenne ha elhúzna....:(
2013. máj. 4. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hirtelen kerülten kórházba és egy hónapra ott is fogtak. Ezalatt vizesedtem még plusz 15 kilót, úgyhogy csak a férjem pólói jöttek rám, meg egy kínai bermuda és egy szétvágott tornacipő.

Minden nap jártam NST-re és nálunk is a 80% címlaplány-kismama volt. Viszont azzal vigasztalhattam magam, hogy a pocim legalább a szebbek közé tartozott - ha már a többi nagyon nem :)

2013. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig megnéztem, sőt a terhesgondozóban mindig azzal szórakoztattam magam, míg várni kellett, hogy megtippelem magamban, hogy mennyi idős terhes lehet. Más is csinálja ezt, saját tapasztalatból tudom, mert mikor a 32 hetes UH-ra mentem egy kismama megkérdezte, hogy mennyi van még hátra, mondtam, hogy még 8 hét, és ezen nagyon meglepődött, mondta is, hogy ő inkább 8 napot tippelt volna.
2013. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, de szerintem, ez természetes kíváncsiság. Az ember összehasonlítja az autóját és a házát is másokéval, miért is ne tenné ezt egy kismama, akinek a pocakja a büszkesége? Nyilván nekem is jól esik, mikor látom, hogy valaki elismerően pillant a pocimra, gondolom, ugyanez megy fordítva is. Ranglistázni mondjuk nem szoktam, csak elkönyvelem, hogy az adott kismama vajon igényes-e, és hogy szép pocija van-e, vagy kevésbé. (Igényes alatt nem azt értem, hogy divatlapból lépett-e elő, hanem mondjuk, hogy nem szakadt ruhában, koszos körmökkel és hajjal jött-e, vagy azért ad arra, hogy igényes legyen, még ha nem is költ tízezreket a ruházkodásra.)
2013. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!