Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi cukorbeteg anyukák,...

Terhességi cukorbeteg anyukák, a szülés után hogy állt vissza a cukrotok?

Figyelt kérdés
SZEPT-19.-én szülten. Most már néha nem tartom be a diétát, mert azt mondta a szülésznöm hogy mér lehet bűnözni kicsit. De december elején megyek megint vércukor terheléses vérvételre, és ugy gondoltam hogy 1- héttel elötte már rendessen megint diétázok, az ugy elég szerintetek. Azt szeretném hogy minden rendben legyen ott és ne legyen magas a cukrom.
2013. nov. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A cukros diéta nem azért fontos, hogy a labor eredményekre ne nézzen csúnyán az orvos. A TE és a babád érdekében csinálják a vizsgálatot. Ez nem egy vizsga, amin elég "átmenni" és utána ne piszkáljanak... először ezt kellene tudatosítani és utána végiggondolni a dolgokat! A szülésznőd meg nem jó tanácsokat ad, hanem felelőtlen.
2013. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom én is és teljessen igazad van, a terhesség alatt rendessen betartottam mindent kétszer kellet ellenörzésre befeküdnöm a korházba és ott is minden értékem teljessen jó volt. Engem az érdekel hogy vissza áll-e a szervezet a szülés után ugyan ugy mind elötte volt. És az mennyi idő a szervezetnek a regenerálódás.
2013. nov. 15. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly december végén szültem, de utána rögtön helyre állt a vércukorszintem, diétáznom sem kellett utána, egyből ettem süteményt is. Alig vártam... Azóta sincs semmi bajom.
2013. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3,5 éve szültem. Szülés után visszaállt azonnal a cukrom, nem kellett diétáznom és terheléses vizsgálatra sem küldtek. Van otthon mérőm, időnként ellenőrzöm, azóta is normális a szint. Érdemes neked is venned egy vércukor-szint mérőt, akkor látni fogod, mikor szükséges a diéta.
2013. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!