Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a tényleges hét?

Melyik a tényleges hét?

Figyelt kérdés
Utolsó menzeszem november 7.én volt, múlt héten szerdán voltam nőgyógyásznál, a papíromon 1cm.s nyálkahártya vastagság és 0,5 cm petezsák olvasható ! szívhang még nem volt ! ez mennyire reális ??? 5 hét múlva rendelt vissza egy új vizsgálatra ! miért számolnak kétféle képen ??? ha a menzesztől számolom akkor már 5+4 napos ??? bocsi ha hülye a kérdés...de első baba :D

2013. dec. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem számoltak kétféleképpen. Még nincs szívhang, ezért hívott vissza későbbre.
2013. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen 5+4napos terhes vagy akkor. és csak 6hét utan van szivhang.10hetes leszel majd 11mikor legközelebb mész. jol szamolod
2013. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. dec. 16. 18:05
 4/6 A kérdező kommentje:
még azért annyit ...hogy akkor már nem lesz késő elkezdeni vitaminokat szedni ??? mert a doki nem mondott semmit :(
2013. dec. 16. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat most is kezdhetsz szedni, ha netalántán (de nehogy úgy legyen) nincs babó, bajod akkor sem lesz tőle. C-vitamint szedtem én pl. a pozitív teszt után, ami a nem várt után egy nappal készült, tehát szívhang még messze nem volt. Ha terhesvitamint szeretnél szedni, akkor azt is elkezdheted, hiszen azokat elvileg már a tervezésnél szedni lehet.
2013. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!