Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először elmenni...

Mikor érdemes először elmenni a dokihoz a terhesség tényleges megállapítására?

Figyelt kérdés
Sok mindent olvastam hogy a kimaradt után rögtön pár napra rá, meg hogy kb 6. hét után meg olyat is olvastam hogy 7-8. hét után. Most szombaton lesz 1 hete hogy nem jött meg :)
2012. nov. 23. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok! 7.hetig szerintem nem erdemes. Akkor mar nagy elmeny lesz a szivecskejet latni.
2012. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hét előtt nem érdemes, mert nem nagyon látni semmit. Én most várom a második babámat és mindkettővel 9 hetesen voltam először dokinál. Akkor már jól látszik a baba.
2012. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat akkor még várja a dokival 1-2 hete.
2012. nov. 23. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti ha megvárod a második mensi kimaradást.,minden vizsgálathoz elegendő betöltött idö. :)

gratulálok

4gyermekes anyuka

2012. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megvárni, hogy betöltött 7 hetes legyél, hogy legyen már szívhang.
2012. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én,mentem egyből ahogy +at teszteltem,akkor 5hetes voltam :)megállapította a terhességet,és visszahívott 2hét múlva :)
2012. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmaradt menstruáció után teszteltem és akkor telefonáltam; az orvos azt mondta, a 6. hét előtt nem érdemes mennem.

Ha nincs semmi probléma, szerintem érdemes kivárni a 7 hetet, akkor már nagyon nagy eséllyel van szívhang. Ha bármi probléma van, akkor nyilván azonnal.

2012. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!