Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Máv kórháról mi a véleményetek...

Máv kórháról mi a véleményetek, ha nincs fogadott orvosotok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó orvosok vannak ott. a szülészetet is sokan dicsérték, habár onnan nem ismerek senkit.
2013. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tavaly szültem. Nekem sem volt fogadott orvosom. Szülésznő nagyon aranyos volt. Bemutatkozott elmondott mindent és ha kérdésem volt, akkor válaszolt. Orvossal sokat nem találkoztam, mert gyors szülésem volt csak a kitolásra jött de Ő is rendes volt. Lábamat fogta mert én nem bírtam szétfeszíteni magamat. Varrásnál elmondta, hogy épp mi történik. Párom vághatta a köldökzsinórt. Két órás megfigyelés után kikísért a szülésznő pisilni.

Én meg voltam elégedve.

2013. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 7. hóban szültem ott. Bár volt fogadott orvosom, de a vajúdás nagy részén a szülésznő volt velem, a dokim, úgy két óránként jött megnézni, mi van velem.

Szülésznőt ott nem lehet fogadni, de szerintem mindegyik nagyon kedves lehet! (a terhességem vége felé többször jártam oda, így találkoztam szinte mindegyikkel)

Nekem pozitív tapasztalataim vannak, szerintem mindenki nagyon kedves, beleértve az orvosokat is!

2013. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Erősen gondoolkozok, hogy fogadjak-e orvost. Ha nem fogadok akkor a mávba tartozok, azonban idáig rosszat hallottam felőle. Örülök, hogy vannak pozitív élmények is. :)
2013. dec. 17. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod én is rosszakat hallottam róla, főleg a csecsemosokrol! Ezért úgy mentem szülni, h nem várok sokat, a 72 órát így is úgy is kibirom! :-)

De akkorát csalódtam (pozitívan) h csak na! Lehet a hozzaallasom miatt amit de mindenki nagyon kedves és segítőkész volt!

(pedig akiktől a negatív dolgot hallottam mind egy éven belül.szültek ott)

Szóval ne aggódj! :-) szerintem állj te is úgy hozzá, h úgysem kell sok időt ott toltened és nem beteg vagy, h teljesen ki legyél szolgáltatva nekik!


3-as voltam

2013. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!