Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első babával hogyan indult...

Az első babával hogyan indult be a szülés és a hanyadik hétben?

Figyelt kérdés

Csak röviden írjatok, mint pl. elolyt a magzatvízem és a hetek száma...!

Vagy estleg rögtön fájásokkal indult, vagy burokrepsztéssel, vagy sürgősségi császár....


2009. nov. 25. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 40. héten indult be,egyből félperces fájásokkal,meg egy pici vérzéssel.Rá másfél órára megszültem.Burkot csak bent repesztettek a szülőágyon.
2009. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mázlista :-). Én holnap kezdem a 41. hetemet de semmi jel a szülésre... Abban reménykedek, hogy egyszer csak beindul és időm se lesz utána gondolkozni :-) Köszi a választ! Én is ilyesmire vágyom :-)
2009. nov. 25. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont a kiírt napon hajnalban kezdődtek a fájások, délelőtt elment a véres nyákdubó, délben bementünk a kórházba, burkot repesztettek, kaptam fájás erősít infúziót hogy gyorsabban menjen, teljesen kitágultam de nem jöttek a toló fájásaim, hiába voltak a végére már percenként 1 perc hosszú fájásaim, így 20:30- kor császár, 21:06-ra meg is lett a lányom.
2009. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
magzatvíz elfolyás, 39. héten, utána 12 órás vajúdás.
2009. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41+1 naposan fájásokkal indult. burokrepesztés 10-kor a kórházban és délben megszületett.
2009. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

40+6 naposan a doki elválasztotta a burkot a méhszjtól és ettől indult be 12 óra múlva.


10 perces fájásokkal 8 óra alatt lett meg

2009. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11:50 -es vagyok a másik két kislányom is íy született meg csak a második 4 óra alat a harmadik meg 3 óra alatt
2009. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

41.hetet töltöttem,mikor be kellett feküdnöm. Ez vasárnap volt,hétfőn már szivárgott a magzatvíz,kedd éjjel már jöttek a fájások!Kaptam oxitocint,de nem akartam tágulni!18 óra vajúdás után a baba szíve lelassult,vérnyomásom az egekben,sürgős császármetszéssel megszületett a kislányom!

Könnyű szülést Neked!

2009. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon izgulok mert ugye bármikor megtörténhet, nagyon köszi a válaszokat mindenkinek :-) . Nekem szombaton ment el a nyákdugom, de nem volt véres, a baba már teljesen beékelődött és hajnalban azt hittem lesz valami, de csak egy rövid fájásom volt... :-)
2009. nov. 25. 12:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Hajnalban fájások, rózsaszínes, vizes folyás, 6-ra bementem a kórházba, 9-kor burokrepesztés, 15.15-kor megszületett a kisfiam.
2009. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!