Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik hasmenés a terhesség...

Kismamik hasmenés a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Inkabb székrekedésről hallottam! Az igaz hogy napok òta szinte csak levest eszek és iszok,nagyon kevés a szilàrd táplálék!görcsölget a hasam.Pár napja szedem a Matruelle terhesvitamint..az is okozhatja??6 hetes vagyok
2013. dec. 19. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
a túl sok magnézium okozhatja. nem írtak fel a görcsökre? ha igen, csökkentsd az adagot, mert a hasmenés nem jó terhesség alatt
2013. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a második terhességnél végig hasmenésem volt, a szorulást hírből sem ismerem

bár nálam tudni lehetett, hogy a pajzsmirigyhormonok okozzák, így maradt a türelem és a visszaszámlálás, egyetlen orvos sem mondott rá semmi okosat, letudták azzal, hogy hormonális gond okozza

2013. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első babámnál szinte végig hasmenésem volt - na nem az a vírusos fajta, csak olyan "szoft" hasmenés - azt mondták, hogy hormonális alapon, meg szerintem annyira aggódtam, hogy idegi alapon is lehetett. Inkább a "görcsölgetés"-nek járj utána szerintem.
2013. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elején pár hétig nekem is hasmenésem volt, nem szedtem mg-ot.
2013. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is görcsölgetek, és Magnerotot szedek rá 2x1-et, és rá is van írva, hogy hasmenést okozhat, meg Femibiont szedek. Szóval nekem is megy a hasam, de azt hiszem csökkentem a magnéziumot.
2013. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de nem állandó (én is Matruellet szedek, plusz magnéziumot), csak hullámokban jön :)


Igyál sokat és egyél is rendesen, ne várj szilárd produktumot, ha nem is eszel szilárdat :)

2013. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huuu..azt hittem egyedul vagyok ezzel a problemaval.A pozi tesztem ota illetve mar elotte par nappal hasmenesem van.Most 5+5 vagyok.Arra nem is gondoltam hogy hormonproblema is lehet.Az a baj hogy emelett verzgetek is es csak hetfon megyek ultrahangra.
2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!