Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erős, görcsös hasmenése...

Nagyon erős, görcsös hasmenésem volt ma. Ugye nem lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől, de azt hittem a gyerek is kijön(tudom nem lehetséges). Legalább fél órán át tartó erős, görcsös hasmenés, kivert a víz, leizzadtam, és nagyon feszített lent. Úgy érzem inkább a beleim görcsöltek, de nagyon feszítő érzésem van még mindig. Nagyon meg vagyok ijedve.

31 hkm



2013. dec. 6. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem lesz baja töle de ha nem mulik el hamarosan ez a feszitö érzéss inkább kérdezz meg egy nögyógyászt hogy ez van mit csinálj.
2013. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van most egy fosós-hányós vírus, a görcsök miatt én megkérdezném a háziorvost, van-e felétek ilyen.
2013. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle.

Én így csináltam tőle végig az egész terhességemet. Ugyanis én székrekedéses voltam és amikor már nagyon kikívánkozott belőlem, akkor iszonyatos nagy görcsölések közepette és vagy fél napot a wc-n ülve töltöttem. És ez számtalanszor megismétlődött a terhességem alatt.

És nem lett tőle semmi baja a fiamnak.:)

Először, az első 1-2 alkalommal én is megijedtem, hogy talán a babával van gond, de mikor ilyenkor elkezdtem a wc-re menést, akkor már tudtam utána, hogy mi van.

Sőt én ilyenkor hozzá még hánytam is.:(

2013. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már kezdek jobban lenni, sajnos velem is az történt, mint Veled, utolsó. Előtte való pár napban nem nagyon sikerült a wc-zés, és most viszont úgy távozott, mint még soha. Nagyon fájdalmasan, és görcsösen.
2013. dec. 6. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor szedj egy kicsivel több magnéziumot, az hasmenést okoz - 500 mg felett naponta.

Egyébként miért van székrekedésed? Ha a vas miatt, akkor próbáld ki a neo-ferro Folgamát, csak orvos írhatja fel, de nem okoz székrekedést.

2013. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől volt, mert eddig még a terhesség alatt nem jött elő, meg előtte sem volt ilyen problémám. Az volt a baj, hogy mikor egy nap kimaradt, nem foglalkoztam vele, pedig akkor kellett volna több gyümit ennem, mert attól mindig sikerül wécéznem. Szedek minden nap magnéziumot 2*1-et, 250mg-osat. Vasat nem kell szednem, jó volt a vérképem. Máskor jobban fogok erre figyelni.
2013. dec. 6. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz:-)🎅💝
2013. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!