Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak most tudtam meg,...

Még csak most tudtam meg, hogy terhes vagyok és hasmenésem van 2 napja. Árt ez valamit? Probléma?

Figyelt kérdés
Nem durván víz szerű,nem nagyon görcsölő érzés és nem egész nap,csak tegnap is 1x éreztem,aztán elmúlt az érzés,ma viszont 1x tényleg volt hasmenésem.

2013. jún. 26. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy napi egy hasmenés:) egyébként nem ártalmas, de a hasmenés az, amikor naponta jó sokszor wc-re kell menned.

egyél kicsit megfontoltabban, hátha csak azért van, és boldog babavárást!

2013. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Hasmenésed akkor van ha naponta többször kell sürgősen mosdóba menned. De ne parázz ilyenkor még természetes,hogy lágyabb a széklet. Addig örülj még nem lesz székrekedésed. Az már sokkal rosszabb.
2013. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A babádnak nem fog ártani, de ha durvulna, akkor menj a háziorvosodhoz! Nekem amikor ez volt, ugyanezt mondta az orvos!
2013. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A terhesség is okozhatja, nekem is sokszor volt ilyen. Nem baj, főleg, hogy nem napi 8-szor kell menned, csak lágyabb a székleted.
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad és nem száradsz ki, nem lesz baja.
2013. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem igazából,mert valahol azt olvastam,hogy vetélést okozhat.Gondoltam a görcs miatt. Bár tényleg nem görcsölt erősen a gyomrom,de tényleg hasmenés volt,tudom,hogy az nálam milyen,az a nagyon durva életemben talán egyszer volt,nálam mindíg csak ilyen gyorsan múló max napi egyszer. Köszönöm a váalszokat!
2013. jún. 26. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
ha még lenne ilyen, akkor pótolni kell a folyadékot, fontos!
2013. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!