Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak fáradtság ellen?

Mit csináljak fáradtság ellen?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy van egy 18 hónaposom és ő állandó felügyeletet igényel. Délelőtt még elvagyunk de délutánra már alig bírom. Apa estig dolgozik, amíg meg a pici alszik én addig csinálom a dolgomat. Mosogatás, főzés egy kis pakolás. estére már tényleg nincs semmi erőm.

Vmi tipp erő gyűjtéshez.

5+2 hkm


2013. dec. 20. 17:18
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Miért nem alszol amikor ő is alszik? Amikor hazaér a párod akkor is el lehet mosogatni.Főzni is lehet este.
2013. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipp az nincs, esetleg pihenj amikor tudsz. Ez sajnos ilyen, eleinte nagyon rossz a fáradtság, de kibírható. Én már 13 hetes vagyok, szerencsére elmúlt.
2013. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Párom este fél 7 körül ér haza, 7-kor fürdetés és altatás utána 8-kor már nem fogok nekiállni főzni, meg addigra már teljesen kivagyok.
2013. dec. 20. 18:02
 4/4 Jégtánc ***** válasza:
Azért kell akkor aludni amikor a kicsi is alszik.Mi általában este főzünk együtt a férjemmel,van hogy korábban amíg a lányunk vacsorázik.1h alatt megvan az ebéd másnapra.Csak a napirend változás segít ha nem akarsz kikészülni.
2013. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!