Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódás után mennyivel...

Beágyazódás után mennyivel éreztétek a mindjárt megjön szerű érzést?

Figyelt kérdés
Már aki érezte.Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatokra,illetve arra is hogy még mit éreztetek.
2013. dec. 20. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! En szex utan 5-6 nappal. Mar tudtam is, hogy valami van. Ciklusom 23-24. Napjan delutan nagyon halvany + teszt, es masnap volt pici beagyazodasos verezgetesem.
2013. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36 naposak a ciklusom ès nem vàrt előtt 7 nappal volt kicsi barnàs vèrzeswm vagyis inkàbb pöttyöm csak èn nem tuxtam hogy van ilyen. Mensi 2 napjàn teszteltem nagyon halvànyat.
2013. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Szia! Szinte azonnal, azt is hittem, hogy meg fog jönni...aztán ez a mindjárt megjön érzés kb a 16. hétig el is tartott... az elején egyébként az keltett bennem gyanút, h a melleim érzékenyebbek voltak még a szokásos premenstruációs tüneteimnél is.
2013. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Együttlét után kb hanyadik napon kezdődött ez az érzés utólsó válaszoló? :)


Köszönöm a kedves válaszokat mindenkinek! :)

2013. dec. 22. 10:52
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
hát ezt így nem tudom...nekem 40 naposak a ciklusaim, és az aktuális megjövetel előtt 2 héttel már elkezdődtek, de hogy konkrétan melyik együttlétből fogant a baba, azt nem tudom, így azt se, h mennyi idő telt el közte és a tünetek között. De amennyire vissza tudom idézni max néhány nap. Hozzáteszem, h nálam az egyik vezető tünet a puffadás volt, olyan szinten ahogy még életemben nem, így én először hasi ultrahangra mentem, mert azt hittem, vmi baj van... :)
2013. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsonel nem ereztem. Most viszont a nemvart elott 2-3 nappal fajdogalt a hasam mint mielott megjon. Csak mivel oraműpontossaggal szokott megjonni, gyanus volt, hogy kesik es a tesztbol tudtam meg, hogy vegre osszejott. Beagyazodasnal semmit nem ereztem, parom viszont sejtette, hogy osszejott mert extra hisztis voltam :-D
2013. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!