Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippeljetek kislány vagy...

Tippeljetek kislány vagy kisfiú lesz? A többi lenn.

Figyelt kérdés
10+5 hetes vagyok 4. gyerköcöt várom , van 3 fiam,hát bízunk benne hogy már kislány lesz mert ez az ucsó baba. A terhesség elején csoki és az édes péksüteményt ja és rengeteg körtét, kefirt, kívántam nem hánytam, csak émelygek már nem annyira émelygek, de most elkezdödött a zsíros kenyér kívánás savanyúkáposztával, ja és a kakaó kiflivel.. a legkisebb fiammal ugyanígy voltam. annyi a különbség hogy ö a bal oldalt volt és vele nem a körtét hanem rengeteg mandarint ettem, ez pedig a jobb oldalt van. most széles kerek a hasam csípőre és a fenékrte hízok. ja és az arcom kerekedik. na szerintetek mi lesz?
2013. dec. 21. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú. 32 hetes vagyok kisfiúval. A terhesség elején nem hánytam,csak émelyegtem. Az is elmúlt viszont a 11. hét körül. Az első hetekben több tonna lekvárt fel tudtam volna zabálni, majd a savanyúságot kívántam. Mostanra minden jöhet, ami tömény szénhidrát. Persze azért gyümi és zöldség is van naponta. Az én hasam előre nőtt. Szinte csak oldalról látszik, hogy terhes vagyok, a fenekem lapos, viszont az arcom puffadt :-)
2013. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiú
2013. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 terhességem eleje ugyan olyan tünetmentes volt első kettő lány, most elviekben a 3. fiút várok (18 hetes vagyok)a hasam is ugyan olyan formájú, mint korábban. Szóval akár lehet lányod is, úgy, hogy a terhességed megegyezik a többivel. Én azért szorítok :) de azért olyat is láttam, hogy 4 egyforma nemű gyerek van, mert van aki egyszerűen csak egyfélét tud :)
2013. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szorítok, én másodjára vagyok fiúval terhes, az édesre rá sem tudtam nézni a terhességek elején. Unokatesóm dettó, ő is fiút vár.
2013. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én viszont szeretek csokit enni annak ellenére, hogy fiam lesz :)
2013. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kisfiús tünetek. de szerintem kislányod lesz
2013. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kiderült a baba neme?
2014. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen ma kisfiú :)
2014. márc. 11. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok az újabb kispasihoz :) Azért hallod agyon leszel kényeztetve a fiúk által később :)
2014. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek hát igen csupa fiú én vagyok csak nő nemű :)
2014. márc. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!